שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

שיבאס ריגאל, משיק מהדורה חדשה

ברבן Bourbon cask:CHIVAS 13

שיבאס ריגאל, וויסקי היוקרה הסקוטי, משיק בישראל בקבוק חדש לשיבאס בציון גיל 13 שנה CHIVAS EXTRA 13: CHIVAS BOURBON CASK – מהדורה מיוחדת ומרהיבה המיוצרת מבלנד ייחודי שהתיישן בחביות ברבן נבחרות, עם טעמים דבשיים וטעמים חדשים ומעניינים.

CHIVAS EXTRA 13 הינו בלנד וויסקי עשיר שסודו נובע משימוש בוויסקים אשר התיישנו בחביות נבחרות ביחד עם מבחר מצומצם של מאלטים נדירים.
המאלטים נבחרו בקפידה מתוך מספר מצומצם של מזקקות הידועות בארומות הייחודיות, העשירות והעמוקות שלהן.

CHIVAS EXTRA 13: BOURBON CASK מתהדר בטעמי דבש מתוקים, ניחוחות פירותיים של תפוח אדום עסיסי, עם נגיעות גרידת לימון וטעמים מנחמים של קינמון. באף ניחוח דבש ותפוחים עסיסיים, טעם התפוח האדום ממשיך גם לחך עם סיומת חלקה.

עיצוב המהדורה המיוחדת CHIVAS EXTRA 13 הינה תוצר של יצירת מופת אומנותית של אמן הגרפיטי הידוע גרג' גוסל, המציג תמונות מההיסטוריה המודרנית בחגיגת תרבויות מגוונות.

שיבאס ריגאל, שהושק לראשונה בשנת 1909, הוא משקה וויסקי יוקרתי והוא נחשב לקלאסיקה של כל הזמנים. שיבאס ריגאל ידוע בכל העולם בזכות האיכות, הטעם, הסגנון והאקסקלוסיביות שלו. שיבאס ריגאל הינו מותג גלובלי אמיתי, והוא היווה ומהווה מרכיב חיוני בצמיחת קטגוריית הוויסקי הסקוטי ברחבי העולם.

מחיר מומלץ לצרכן: 135₪ .

לרכישה בחנויות היין המובחרות ברחבי הארץ.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות