שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

ניר גל מונה למנכ"ל יקבי ברקן

ינון סנפיר - משנה למנכ"ל / לי בולדס - סמנכ"לית שיווק

אמיר בורנשטיין, יו"ר חברת יקבי ברקן, הודיע על מינויים חדשים בחברה:
ניר גל – מנכ"ל יקבי ברקן,
ינון סנפיר – משנה למנכ"ל יקבי ברקן
לי בולדס – סמנכ"לית שיווק יקבי ברקן

ניר גל (43) –  ששימש בתפקיד משנה למנכ"ל ממונה למנכ"ל החברה לאחר 12 שנים בהן ביצע מגוון תפקידים במערך השיווק של קבוצת טמפו ובהנהלת יקבי ברקן. בתחילת דרכו, ניהל ניר את מערך השיווק של היקב ולאחר מכן ניהל את מערך השיווק של חטיבת הבירות והאלכוהול של קבוצת טמפו.
במהלך השנתיים האחרונות, כיהן ניר כמשנה למנכ"ל יקבי ברקן, במהלך תפקיד זה תרם בצורה יוצאת דופן לפיתוח מעמדו של היקב כמוביל במדינת ישראל.

ינון סנפיר (42) – אשר מתמנה לתפקיד משנה למנכ"ל, ביצע מגוון תפקידים משמעותיים בקבוצת טמפו במהלך 15 השנה האחרונות. ינון החל את דרכו המקצועית באגף התכנון ומשם התפתח לתפקידים מגוונים במערך הלוגיסטי של טמפו וכמיישם באגף מערכות המידע.
בשנים האחרונות, כיהן כסמנכ"ל שרשרת האספקה של חברת יקבי ברקן והיה שותף מרכזי לתהליכי ההתייעלות וההצטיידות המאסיביים וגם בתהליכי השינוי הארגוניים שעבר מפעל החברה.

לי בולדס (40) – מתמנה לתפקיד סמנכ"לית השיווק של חברת יקבי ברקן לאחר 7 שנים בהן היא ניהלה את מערך השיווק של היקב, הובילה תהליכי השקה מוצלחים באופן בלתי רגיל למגוון סדרות חדשות, תוך שיתוף פעולה פורה והדוק עם מערך היינות של היקב.
לי סייעה לשמור וחיזקה באופן משמעותי את מעמדו המוביל של יקב ברקן.

ניר גל, מנכ"ל יקבי ברקן: "אני שמח ומתרגש מאוד על המינוי וכניסתי לתפקיד מנכ"ל חברת יקבי ברקן, זה הוא כבוד גדול עבורי. אני גאה להיות חלק מקבוצת טמפו ומחברת יקבי ברקן כבר מזה 12 שנה. יקב ברקן, הינו היקב הישראלי המעוטר ביותר בתחרויות יין בינלאומיות ויצואן יין מספר אחד בישראל הנמכר בעשרות מדינות ברחבי העולם ומביא כבוד רב לתעשיית היין. אמשיך לתרום, להוביל ולקדם מהלכים משמעותיים וחשובים אשר ישמרו ויחזקו את מעמדו של היקב כיקב המוביל במדינת ישראל."

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות