שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

 התפוח המובחר בישראל

 והרימון המשובח לראש השנה

חמוץ או מתוק? ירוק או אדום? ישראלי שורשי או זן מיובא?
במועצת הצמחים ותערוכת אגרומשוב יקיימו רגע לפני ראש השנה וחגי תשרי, תחרות מיוחדת וראשונה מסוגה במהלכה ייבחר צוות מקצועי הכולל שפים, חקלאים וכו' את התפוח הישראלי המובחר והאיכותי בישראל וגם את הרימון המשובח לראש השנה.

זו יוזמה מיוחדת של תערוכת החקלאות הגדולה בישראל – אגרומשוב – שתתקיים ב 5-6.9.2022 בבנייני האומה בירושלים.
במסגרת התערוכה יוצגו פיתוחים, חידושים, גידולים וכלים חקלאיים חדשניים ופורצי דרך מהארץ והעולם.  עשרות מציגים מחו"ל כבר אישרו את השתתפותם.

חיים אלוש מנכ"ל אגרומשוב:  "המטרה שלנו כקבוצה שמובילה את האיכות בחקלאות היא לסייע לציבור לגלות זנים איכותיים, בכל שנה אנחנו בוחנים זנים חדשים וגידולים חדשים, כך בשנה שעברה צוות שופטים מקצועי בחר את העגבנייה הישראלית הטעימה והמשובחת. כעת, רגע לפני ראש השנה החלטנו יחד עם מועצת הצמחים להזמין את מגדלי התפוחים והרימונים מכל רחבי הארץ להגיע ולהציג את הזנים המובחרים שלהם. הצוות שיכלול שפים וחקלאים ייבחר את הזנים המובחרים שיככבו על שולחנות החג של כולנו".

מבין מאות זני התפוחים המגודלים בישראל באזורים שונים בעיקר בגליל ובגולן ייבחר הזן הפציח, בעל הטעם הטוב ביותר, עסיסיות וגם מבחינת המראה.

מגדלים ומו"פים המעוניינים לקחת חלק בתחרות המיוחדת מוזמנים לפנות למייל [email protected] או לוואטסאפ  050-8622144

תערוכת החקלאות אגרומשוב 2022 תתקיים בבנייני האומה בירושלים ב-5-6.9.2022.
במסגרת התערוכה, יוצגו מגוון טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות לעולם החקלאות ולחקלאי ויתקיימו כנסים מקצועיים. תערוכת אגרומשוב תתקיים זו השנה ה 31 עם מאות מציגים ואלפי חקלאים ויזמים בתחום החקלאות. התערוכה שמתקיימת בחללים ממוזגים וגם מציגים ויזמים גם מעבר לים ישתתפו באירוע.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות