שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

נסיכת הממלכה מגיעה לארץ

AU וודקה המסוננת בסיבי זהב

כשרזי דאגר, צעיר דרוזי בן 22, סטודנט שנה ב' למשפטים, מהכפר ראמה, ראה לראשונה פוסט בפייסבוק, של צ'רלי מורגן, מביא הכדורים בקבוצת הכדורגל סוונזי, ובנו של אחד ממנהלי הקבוצה, אוחז בוודקה, יוקרתית באריזת זהב, הוא נדלק, הבין שמדובר במוצר איכותי ויוקרתי והחליט, יחד עם דודו, עורך דין, לייבאה לראשונה לארץ.
כבר בהכרות ראשונה עם הבקבוק המאוד ייחודי ולגימה מהמשקה, ניתן להבין שלפנינו ניצב בקבוק משקה מאוד ייחודי.

וודקה AU (סמל הזהב בטבלה המחזורית), היא וודקה בריטית, אולטרה פרימיום, המזוקקת חמש פעמים, ומסוננת בסיבי זהב, החומר המשובח ביותר לטיהור וודקה. תכונת סיבי הזהב מאפשרים זכות, ואת התחושה החלקה שעוברת בגרון כששותים אותה.
סינון על ידי זהב מטהר את המשקה באופן משמעותי יותר מאשר בפחם, השיטה הזולה והמקובלת ע"י רוב היצרנים.
הסינון הייחודי והמיוחד מבליט את תכונותיה המינרליות של הוודקה, בכדי להעניק את הגימור הארוך, הנקי, הקטיפתי, העדין והחלק בה, שעובר ללא תחושת צריבה בגרון, למרות שהיא מכילה 40% אלכוהול.
הארומה שלה עדינה, והטעם החלק והייחודי שלה מתאים באופן מושלם להשתלב עם קוביות קרח, ומעניק אווירת מרטיני לכול קוקטייל.

וודקה AU צילום אפיק גבאי


וודקות AU
כמו הבלוגה גולד ליין, הינן בדרגת אולטרה פרימיום, והיחידות שמסוננות בזהב, בעוד שהאחרות הן בדרגות סטנדרט ופרימיום ומסוננות בפחם.
הוודקה הבריטית מיוצרת על ידי צ'רלי מורגן, החל משנת 2015 בעיירה סוונזי בווילס בריטניה, בכמויות קטנות ובעבודת יד, מדגן חיטה בריטי משובח, ומעורבבת עם מי מעיינות טבעיים וטהורים.

בחברת המשקאות ויז'ן בע"מ, החליטו לייבאה לארץ לראשונה, לאחרונה באופן בלעדי, כשהבינו שהיא הוודקה הנמכרת ביותר בבריטניה, ושהיא המותג שזכה בשנת 2021 למותג הכי צומח באירופה עם יותר מ-10,000% צמיחה בשנה.

הבקבוק הייחודי והיוקרתי מכיל 700 מ"ל ומחירו כמחצית יחסית למחר המתחרה בלוגה גולד ליין.
החלטה להוזיל אותה באופן משמעותי, נעשתה כדי להנגיש לקהל וודקה איכותית וחדשה, שתתאים לכולם וכך לעשות לה הכרות עם הקהל הישראלי, המחפש איכויות.
הוודקה הייחודית והטעימה הזו נמצאת בתהליך קבלת כשרות מהודרת.

את וודקה AU , במארז מיוחד, אפשר להשיג ברשת יין בעיר, באתר האונליין של רמי לוי, חנויות בוטיק לאלכוהול, וכן באתר: www.auvodka.co.il;
מחיר בקבוק 700 מ"ל  130-160 ש"ח .
עוד פרטים אפשר לקבל בטל': 055-8851322.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות