שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

סטולי פרימיום וודקה מהדורת אוקראינה

לתמיכה בעם האוקראיני

חברת הכרם, משווקת וודקה סטולי בישראל, מציגה בקבוק סטולי חדש שעוצב על פי צבעי דגל אוקראינה ושואב השראה מקהילות רבות ברחבי העולם המתגייסות לטובת תמיכה בעם האוקראיני. במרכז הבקבוק ציור יונה עם עלה של זית, המסמלת את ערכי השלום והאחווה.
כדי להגדיל את התמיכה באוקראינה, תורמת סטולי לעמותת World Central Kitchen (WCK), ארגון ללא מטרות רווח שנמצא ראשון בחזית, מספק ארוחות בתגובה למשברים אקלימיים, הומניטריים וקהילתיים. התמיכה מגיעה ישירות לפליטים ולאזרחים שנותרו באזורי הקרבות.

מנכ"ל קבוצת סטולי, דמיאן מקיני :"בזמן שאוקראינה סופגת נזקים בלתי נתפשים, אנחנו עושים את חלקנו הקטן ע"י תמיכה ברורה בעם האוקראיני. לא בלבד שהמהדורה החדשה תספק תמיכה כספית למאבק, אלא גם סמל לסולידריות".
לצד המהדורה, משיקה סטולי פעילות גיוס תרומות בשם "קוקטיילים למען אוקראינה" בשת"פ עם הבר הפופולרי הרצל 16 מקבוצת R2M .
הפעילות כוללת תפריט קוקטיילים מיוחד, במסגרתו יתרמו 5 שקלים מכל קוקטייל שיימכר לטובת תמיכה בארגון WCK.

תינתן לצרכנים גם האפשרות לתרום ישירות לארגון ע"י סריקת קוד QR אשר יופיע בתפריט הקוקטיילים ויוביל לעמוד גיוס התרומות של סטולי.
הפעילות תתקיים עד סוף החודש.

הקוקטיילים שיוצעו :
1. קייב מיול (KYIV MULE) – סטולי מהדורת אוקראינה, סטולי ג'ינג'ר ביר, נענע, לימון
2. אפלצ'יק ((APPLECHIK – סטולי מהדורת אוקראינה, קלבדוס, מיץ תפוח סחוט טרי, לימון

לאחרונה הודיעה קבוצת סטולי על מיתוג חדש ומשמעותי במסגרתו מסיימת את השימוש בשם סטוליצ'ניה, למותג הוודקה שבבעלותה. בתגובה ישירה לפלישה של רוסיה לאוקראינה, הוודקה תתחיל להיות משווקת בקרוב תחת השם סטולי (Stoli) בלבד.
מאחורי החלטת בעלי המותג לשינוי השם עמדו שלושה מניעים מרכזיים בראשם עמדתו הנחרצת של מייסד המותג על משטרו של פוטין; הנחישות והרצון של עובדי Stoli לפעול; וכוונה להדגיש את השורשים של סטולי בלטביה.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות