שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

קופסת אוכל ובני בריגה מקפה לוינסקי

בשיתוף פעולה ייחודי לקראת הקיץ.

קופסת אוכל ובני בריגה מקפה לוינסקי משיקים שיתוף פעולה ייחודי הכולל מארז עם ספר הגזוז שיצא בהוצאה בינלאומית יוקרתית (ארטיזן) ובו ניתן ללמוד איך להכין גזוז במטבח הביתי, איך מתסיסים פירות, ירקות ותבלינים, איך מעצבים את הכוס ומשלבים את כל המרקמים.

מארז הקיץ כולל סל שוק ובו ספר הגזוז של בני בריגה, שתי כוסות להכנת גזוז, שני עציצי תבלין, ממרח פיסטוק משובח ופירות יבשים (285 ₪)

הספר הייחודי מבוסס על העשייה היפה של קפה לוינסקי שפתחו בני בריגה ומשה פריזמנט ושכתב בריגה בשותפות עם עדינה זוסמן.
הספר אוצר בתוכו מתכונים, חלקי זיכרון והרבה רוח.

בריגה: אחרי שעבד במסעדות מהטובות בתל אביב ולמד כיצד למצות טעמים ממגוון מרכיבים, פתח את קפה לוינסקי, מתוך החנות הקטנה פיתח את הגזוז.
כל יום מגיעים מאות אנשים לשתות את המשקה המוגז, ארומטי ומרענן. המשקה הפך להיות טרנדי במהרה מכיוון שנחשב בריא, מאוזן צבעוני ומצטלם בצורה נהדרת. הגזוז מורכב מפירות טריים ומותססים, סירופים בהכנה ביתית ומתאים לכל גיל ולכל זמן ביום.

קופסת אוכל :מארזים קולינריים קונספטואליים ומוקפדים בהתאמה אישית מבית "חדרפרטי חוויית אירוח", בבעלות היזם אייל נאור והוגה מארז הקיץ.
הקופסאות מגיעות במגוון קטגוריות ומכילות מנעד רחב של מעדנים שאצרנו ברחבי הארץ – בשווקים, במעדניות, אצל יצרנים מקומיים ומשקים קטנים. הקופסאות מביאות אליכם עד הבית חוויה של טעמים, צבעים וריחות מכל העולם לצד מוצרים ייחודיים מהתוצרת המקומית שלנו כאן בישראל. תוכלו לבשל איתן, לאכול אותן, לשקשק איתן קוקטיילים ולהתפנק איתן על יין וטוב ונשנושים.

המחיר לא כוללים דמי משלוח

מארז קיץ קופסת אוכל בשיתוף עם בני מקפה לוינסקי – צילם דן לב

להזמנות: 03-6888816, 054-7505396 (וואטס אפ בלבד)
פייסבוק: קופסת אוכל אינסטגרם: www.instagram.com/culinary.box/
אתר – www.culinarybox.co.il

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות