שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

חברת סיבוס חושפת את העדפות עובדי חברות ההיי טק

לקראת יום העצמאות האמריקאי שחל ב-4.7 

עפ"י סקר שערכה חברת סיבוס בקרב 500 עובדי חברות הייטק בישראל לרגל יום העצמאות האמריקאי, עולה כי המטבח האמריקאי הוא גם בעל הממוצע לעסקה הגבוה ביותר עם 60 ש"ח בהשוואה ל-42 ש"ח לכל עסקה ממוצעת אחרת ממטבח אחר- פער של 43%. בישיבה הפער אף עולה ל69% כאשר ממוצע עסקה עומד על 59 ש"ח בהשוואה ל35 ש"ח לכל עסקה אחרת.

בתל אביב ממוצע העסקה של אוכל אמריקאי הוא 70 שקלים לעומת שאר הערים שם הממוצע לעסקה של אוכל אמריקאי הוא 58 שקלים – פער של 21%, בישיבה ממוצע לעסקה של אוכל אמריקאי בתל אביב הוא 67 שקלים לעומת 41 שקלים בשאר הערים – פער של 63%.

באיזה תדירות אוכלים המבורגר?
46% מהנשאלים ציינו כי הם אוכלים המבורגר על בסיס חודשי, 42% אוכלים על בסיס שבועי ו12% מסתפקים בהמבורגר אחת לכמה חודשים.

מהו ההמבורגר הטוב בישראל?
24% בחרו באמריקה בורגר כהמבורגר הטוב בישראל, 22% בחרו בGDB Burger, 19% בחרו בהמבורגר של מיטבר וב-26 המבורגר גורמה ובמקום החמישי עם 17% ניצבת Fat Cow של טום אביב.

מהי התוספת האהובה לצד ההמבורגר? 
כמובן שבמקום הראשון צ'יפס עם 61%, צ'יפס בטטה עם 21%, בטבעות בצל בחרו 21% ורק 6% בחרו בסלט.

מהי התוספת המועדפת על ההמבורגר?
במקום הראשון נבחר הבצל המטוגן אותו העדיפו 28% מהנשאלים, אחריו בפער קטן נמצאת ביצת עין עם 24%, 33% אוהבים את ההמבורגר שלהם עם גבינה, 17% עם פטריות מוקפצות ורק 9% עם ריבת בצל.

אוכל אמריקאי -צילם דרור עינב

חברת סיבוס מספקת שירות ללמעלה מ-3,500 חברות ו-350,000 עובדים במעל ל- 7,500 מסעדות בפריסה ארצית. החברה הינה חלק מתאגידSodexo העולמי המעסיק למעלה מ- 420,000 עובדים ב-67 מדינות ברחבי העולם ומשרתת מידי יום 100 מיליון לקוחות במגוון שירותים בעולמות ניהול תקציבי ארוחות, מתנות רווחה ו- wellbeing של העובדים.
סיבוס הרחיבה את סל השירותים עבור לקוחותיה וחברה לשיתופי פעולה עם שותפים נוספים כמו שיתוף הפעולה עם וולט, רכישת שוברים ברשתות שופרסל, רשת הפארם Be, ויקטורי, סופר יודה, רשת המרכולים am:pm, מכולת האחים, ניצת הדובדבן וכן רשת מקדונלד'ס, המאפשרת ללקוחותיה לשלם באפליקציית ובאתר מקדונלד'ס באמצעות חשבון הסיבוס.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות