שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

 סיורים קולינריים בשווקים של תל אביב

'מאסטר שוק' מציעה ומזמינה

'מאסטר שוק', חברת הסיורים הקולינריים הוותיקה, השיקה השנה סיור נוסף, בשוק הפשפשים שביפו, והוא מצטרף לסיורי הקולינריה הוותיקים בשוק הכרמל ולוינסקי.
מאסטר שוק מציעה אטרקציה הכוללת אוכל טעים במיוחד, תוך היכרות עם השווקים הססגוניים של תל אביב.
הסיורים כוללים טעימה של מאכלים מכל העולמות, היחשפות לאנשים בולטים בשוק ולסיפוריהם יוצאי הדופן, ושתייה של הרבה יין בוטיק ישראלי מרענן ומרומם שמחות עם כל תחנה ותחנה. היין הוא ללא הגבלה ומגיע מיקב שאטו דה גליליי.

'מאסטר שוק' השיקה השנה סיור קולינרי חוויתי ומעניין באורך של כשלוש שעות בהן המסיירים יכירו נשים מיוחדות מאד עם סיפור יוצא דופן.
הסיור מתקיים במספר תחנות בשוק הפשפשים, סביב הנשים המיוחדות של יפו, כולן בעלות דוכני אוכל. בסיור טועמים ממטעמיהן של נשות השוק, אשר הוכנו ממגוון מרכיבים ערביים, כמובן בעבודת יד ביתית. כל זה מלווה ביין לבן צונן מיקב "שאטו דה גליליי". לצד האוכל הטעים מספרים המדריכים על סיפורה של יפו היפהפייה, על ההיסטוריה ועל פעולתן של נשות יפו במרוצת השנים.

במהלך הסיור החדש שהושק ביפו, מספרת אישה יפואית את סיפורה ותדבר על פעילותה ביפו – דוריס חיפאווי או עליה אבו שחאדה.
דוריס חיפאווי, אשת עסקים, מספרת את סיפור חייה המופלא – איך מילדה קטנה בעג'מי שחלמה לנעול נעלי עקב הצליחה להפוך לאשת עסקים מעוררת השראה. סיפורה כה מעניין ומרתק שדוריס הוזמנה להרצות לשר ההגנה האמריקאי ולשרה ג'סיקה פארקר.
עליה אבו שחאדה הינה יזמת, אשת הייטק, יצרנית סבונים עבודת יד שזכתה לכינוי "מלכת הסבונים של יפו". יפו בעברה הייתה מעצמת סבונים ועליה לקחה על עצמה לחדש את מסורת הסבונים של יפו.

מאסטר שוק באדיבות מאסטר שוק

סיור "הדגל" של מאסטר שוק הוא סיור בשוק הכרמל וכרם התימנים.
שוק הכרמל הוא השוק המרכזי והססגוני ביותר בת"א. הוא הוקם ב-1920 ע"י עולים מאודסה שבאוקראינה, שהיו סוחרים. השוק גדל והתפתח ושינה את פניו. במהלך השנים האחרונות שוק הכרמל הפך לשוק אוכל של ממש ויישר קו עם שווקים קולינריים מהגדולים בעולם. חוויה של טעמים, ריחות וסיפורים הייחודיים לשוק הכרמל ולכרם התימנים.
במהלך הסיור מכירים חומרי גלם ייחודיים, טועמים מנות גורמה לצד אוכל רחוב מגוון ופוגשים את אנשי השכונה והשוק. את הסיור מובילים מורי דרך שחיים ונושמים את אווירת הכרם והשוק ומכירים את הפינות וההיסטוריה של המקום.

בסיור שוק לוינסקי מכירים המסיירים את חנויות התבלינים המסורתיות והמודרניות, המעדניות הכי מיוחדות והמסעדות שחייבים לאכול בהן. במקביל, המסיירים שומעים את סיפורם של אנשי השוק וטועמים את התפתחות עולם הקולינריה בשוק לוינסקי.

עבור אלה המעדיפים לסייר בשוק מחוץ לתל אביב, סיור בשוק מחנה יהודה שבירושלים מקנה חוויה היסטורית עם סיפורים מיוחדים על היסטוריית השוק התוסס ביותר בארץ וטעימות מדוכני האוכל השונים של העיר העתיקה.

עלות לפי כמות משתתפים.
הסיור נערך בעברית או באנגלית.
החל מ – 10 משתתפים.
העלות כוללת ביטוח לכל משתתף.
https://www.master-market.co.il/
להזמנות: 054-9932088.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות