שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

יריד היין ראש פינה חזר בגדול

בילוי איכותי ומפגש עם היקבים הצפוניים

 

הציבור היה 'צמא' לבילוי איכותי ולמפגש עם היקבים הצפוניים המובילים, באווירה חגיגית תחת כיפת השמיים, כ-3000 אורחים חגגו עשור ליריד!

אווירה מחשמלת ובעיקר המראה של גן הברון בלב המושבה ראש פינה הומה אדם הייתה מרגשת. מיטב היקבים מהגליל, הגולן והעמקים, הציגו יינות משובחים מהטרואר הצפוני, לצד דוכני מזון גליליים בדגש על מחלבות, ותוצרת חקלאית לקראת חג השבועות, בית קפה ומוסיקה חיה באווירה לילית קסומה שייצרה חוויה גדולה.

האורחים אשר הגיעו את היריד, שמחו, רקדו, טעמו ונהנו. שר החקלאות עודד פורר, הגיע לפתוח את היריד, יחד עם מנכ"ל המשרד לפיתוח הנגב והגליל אילן שוחט. השר זכה לברכות ליום הולדתו ובחר להישאר ללון במושבה הגלילית במלון הבוטיק אדמונד. גם אלוף פיקוד הצפון אמיר ברעם כיבד את האירוע בנוכחותו.

מוטי חטיאל, ראש מועצת ראש פינה, המארח: "יריד היין הגלילי בראש פינה, הפך עם השנים לאירוע דגל שנתי, הקורונה שיבשה את הרצף, אבל אנחנו בראש פינה רצים למרחקים ארוכים, לכן החלטנו השנה להחזיר עטרה ליושנה וממש לקראת חג השבועות לחגוג עשור ליריד שנותן במה ליקבים, לחקלאות הגלילית, ליצרנים ובעיקר מספק גאווה מקומית של תרבות יין ואוכל משובח לתושבי הצפון והארץ כולה, אני שמח שלא ויתרנו והרמנו הפקה מרהיבה, חגיגית והצליחה בענק, תפתחו יומנים ונתראה בשנה הבאה, לחיים!"

יריד היין ראש פינה חגג עשור – צילום. סטודיו A

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות