שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

נופשים בגליל

מגוון סיורים מודרכים לזוגות ומשפחות!

בעיצומו של האביב כאשר עונת התיירות בשיאה משיקים במרכז התיירות אסנט בצפת שורה של פעילויות, סיורים ואירועים לרווחת הנופשים בצפת ובגליל.

מידי יום חמישי החל מהשעה 20:00 יתקיים סיור עששיות לילי לכל המשפחה. ממצודת צפת, דרך מערה מדהימה ועד לעיר העתיקה נצעד לאורם של העששיות ולצלילי ניגונים ושירים קסומים. בסיור יסופרו סיפורי צפת, שחרור העיר, הסמטאות, המסורת ועוד.

מידי יום שישי בשעה 11:00 יתקיים סיור קבלת שבת מנגן ברחבי העיר העתיקה בצפת. בסיור נצעד בין הסמטאות הקסומות, בתי הכנסת העתיקים, שדרת הגלריות והעסקים והכל לצלילי שירי השבת באווירת שישי הייחודית לעיר צפת.

ביקור במערה

סיורים קולינאריים:
לצד מסעדות מיוחדות בצפת לרבות מסעדת השף סומאק שבמתחם מלון הבוטיק וילה גליליי בעיר, ברחבי העיר העתיקה תמצאו אוכל רחוב טעים, טרי ומסורתי.
באמצעות מרכז התיירות אסנט בצפת תוכלו לרכוש שובר לסיור קולינארי אותנטי עם חוויה קולינארית חובקת עולם ומאכלים נוסטלגיים של הסבתות של כולנו.

המקומות בהם תבקרו משתנים בהתאם לימים ולשעות אך כוללים בין היתר את המטבח של סבתא עליזה שם תטעמו מאכלים מרוקאים וספינג' עם טעם של עוד, ביקב צפת הוותיק הזוג אלון יספר את סיפורם הייחודי וייתן לטעום מיינות מגוונים כאשר כל הענבים גדלים בפסגות הגליל באזור כרם בן זימרה.

תחנה  נוספת מחכה אצל זהבה מלכת הפריקסה של ישראל. שם אפשר להיחשף למאכל אולי הכי מנחם שיש להציע עם פריקסה טוניסאי אמיתי או קוסקוס ומאכלים טוניסיים נוספים.
את המאכלים האשכנזיים תוכלו לפגוש אצל מנדיס במגוון טעימות של צ'ונט או קיגל וכו'.
הסיור לעיתים גם כולל פלאפל במתכון בן 30 שנה בפלאפל יצחק, מחלבה צפתית וותיקה ומסורתית ומאכלים נוספים.
לפרטים נוספים והזמנת מקום: 077-8040574

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות