שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

"פרימור" עם סדרת מיצים סחוטים טבעיים חדשה

הסדרה האדומה המפתיעה של "פרימור"

"פרימור" מרחיב את מגוון המיצים ומשיק 3 טעמים חדשים המבוססים על פירות אדומים, תחת השם "הסדרה האדומה".
הסדרה החדשה כוללת מיץ תפוח רימון סלק ולימון, מיץ תפוח ודובדבן ומיץ תפוח וחמוציות. מ
זו סדרה פונקציונלית כחלק מהמגמה של מציאות פתרונות בריאותיים, באמצעות עולם המשקאות. המיצים ישווקו בבקבוקי 750 מ"ל וימכרו ברשתות המזון ברחבי הארץ וילוו בקמפיין פרסום המשכי עם הפרזנטורית רוני סופרסטאר.

סדרת המיצים האדומה החדשה של פרימור מבוססת על פירות אדומים, הידועים בתרומתם לבריאות, בהם דובדבן, חמוציות, סלק, רימון. אלה  מזונות הנחשבים לעשירים בנוגדי חמצון ומטיבים בשמירה על הבריאות.
על אף חמיצות הפירות האדומים, הטעמים מפתיעים במתיקות המאוזנת שלהם. הטעמים החדשים טעימים בשתייה וגם בערבוב עם קוקטיילים ושייקים.

הסדרה האדומה של פרימור – הדמיה רוני ברוקס ופרסום יהושע

הסדרה האדומה מצטרפת למגוון המיצים הסחוטים והמצוננים של "פרימור", הכוללת מיץ תפוזים 100% סחוט טבעי, המיץ האהוב והנמכר ביותר בישראל בקטגוריית המיצים הסחוטים וכן מיץ רימונים 100% סחוט טבעי, הנחשב לפרי בעל הערכים התזונתיים הגבוהים ביותר.

שי שלו, מנהל מותג "פרימור": "בשנים האחרונות זיהינו ביקוש הולך וגובר לטעמים המבוססים על פירות אדומים ושלהם מנוכסים תכונות בריאותיות מגוונות וכן שילוב של פרי וירק . הצרכן מחפש טעמים ושילובים חדשים ומעניינים עם תכונות פונקציונאליות, במיוחד לאחר תקופת הקורונה, לכן בחרנו להתמקד במיצים מבוססי פירות אדומים העשירים בערכים תזונתיים חשובים ומטיבים , יחד עם ירק המייצרים חווית טעם מפתיעה".

"פרימור" הוא המותג המוביל בישראל בייצור ושיווק מיצים סחוטים ומצוננים, של  חברת "גן שמואל מזון".  פרימור מייצר מגוון רחב של משקאות קלים, מיצים ונקטרים מבוססי פרי בעלי אורך חיי מדף ארוכים וכן רכזי פירות לשוק המוסדי.
מחיר מומלץ לצרכן: כ- 10 – 15 ₪ לבקבוק 750 מ"ל.
כשרות חוג חתם סופר פ"ת והרבנות נחל שורק.
להשיג ברשתות המזון והחנויות המובחרות ברחבי הארץ.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות