שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

מבחר חדש של מקררי יין בישראל

Küppersbusch מציגה 

מותג מוצרי החשמל Küppersbusch, המוכר בשיתופי פעולה בינלאומיים עם חברות יוקרה בתחום המטבחים בהן Poggenpohl, מציג  מבחר ראשון של מקררי יין מקצועיים למטבח הביתי.
בין היתרונות הבולטים: שליטה ברמת הלחות, אזורי טמפרטורה נפרדים ליינות אדומים ולבנים, אפשרות להתקנה חצי אינטגרלית מתחת למשטח העבודה ופעולה שקטה במיוחד

את המטבחים המשולבים של שני מותגי היוקרה הגרמניים – Küppersbusch וחברת המטבחים – Poggenpohl אפשר למצוא בשנים האחרונות בלוקיישנים יוקרתיים בעולם.
בין היתר ביקב אייכנשטיין (Eichenstein) במראנו, איטליה, או באולמות תצוגה משותפים של ענקיות העיצוב והטכנולוגיה ברחבי העולם.

מותג החשמל Küppersbusch  משיק סדרה של מקררי יין בישראל בשילוב טכנולוגיות מתקדמות המבטיחות תנאים אופטימליים לשימור יין. הסדרה כוללת מגוון דגמים בנפחים שונים המותאמים למספר רחב של בקבוקים החל מ-30 ועד-91, כולם בצריכת חשמל אנרגטית נמוכה (A).

במקררים יש תצוגת טמפרטורה אלקטרונית, מדפי עץ נשלפים, כאשר חלקם נמצאים בשיפוע להצגת הבקבוקים. למקררים שני אזורי טמפרטורה עם מחיצה להפרדה בין יינות לבנים לאדומים, התראה קולית במקרה של תקלה, ואפשרות התקנה חצי אינטגרלית מתחת למשטח העבודה.
המקררים כוללים מיכל מים המאפשר שליטה ברמת הלחות, ופעולה שקטה במיוחד 40-42 DB (דציבלים).

מחירים החל מ-12,000 ש"ח ועד- 18,000 ש"ח.

להשיג באולם התצוגה המרכזי של המותג בהרצליה, ובאולמות התצוגה של מותגי המטבחים המובילים
www.kuppersbusch.co.il

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות