שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

בירבזאר מגיעה לים

"ג'יפסי בירבזאר" במתחם טרק חוף ים אכזיב

מבשלת הקראפט הישראלית בירבזאר תפתח סניף ראשון של בר נייד לסופי שבוע בלבד תחת השם "ג'יפסי בירבזאר אכזיב" במתחם טרק חוף ים אכזיב בהשקעה של מעל 200,000 ש"ח

גל אלון, מנכ"ל קבוצת בירבזאר: "אנו מתרגשים לפתוח את הסניף הראשון של ג'יפסי אכזיב ולהעניק מענה לכל תושבי הסביבה, למתרחצים ולמבלים סוף השבוע, שיוכלו להנות מהטעמים הישראלים של בירת בירבזאר. אנו שואפים בעתיד להיות בעוד חופים מובילים מצפון ועד דרום, ובכך לחבר את מהות המבשלה שלנו – ישראליות, חופש, טעם טוב ואיכות – עם הבילוי הישראלי האולטימטיבי – ללכת וליהנות מהים שלנו".

הבר החדש יעבוד בסופשי שבוע בלבד ויציע ממגוון הטעמים הייחודים של המבשלה.
ביום חמישי החל מ 18:00 ובשישי החל מ 11:00 ועד קצת לפני כניסת שבת.
מחירים שיוצעו במקום: שליש 25 שח ו- חצי 29 שח

גיפסי בירבזאר החדש בחוף אכזיב

בירבזאר היא מבשלת בירה קראפט בדרום הארץ המייצרת חוויה של טעמים חדשים לקהל הישראלי.
גל אלון מנכ"ל הקבוצה:  "יש לנו 6 לוקיישנים הממוקמים בליבם הפועם של השווקים התוססים בישראל, רכב אירועים שתופר את הארץ לאורכה ולרוחבה וכמובן: שירות משלוחים שמגיע לכל מקום, מדן ועד אילת"  "הג'יפסי אכזיב יהיה הבר ים הראשון שלנו, כחלק ממהלך עתידי בו נרצה למקם עוד בר ניידים כאלה לאורך חופה של מדינת ישראל".

לבירבזאר 7 סוגי בירה מובילים קבועים, ובכמעט כל חודש משיקה המבשלה טעם חדש ומקורי. 7 בירות הבית: וויטני, בלאק ג'ק, חתול שמן, גלאגאר, עשר, בינדי, ו-דודהש'ך
"אנחנו משיקים כל הזמן מהדורות מוגבלות – בירבזאר היא המבשלה היחידה שמוציאה כל חודש בירה חדשה, ובפורים אפילו הוצאנו 3 " "בדומה למבשלות קראפט באירופה ובארה"ב – שמחדשות כל הזמן ואנחנו היחידים בארץ שבאמת עושים את זה ועומדים בזה".

www.beerbazaar.co.il

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות