שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

שבועות ויום הרפובליקה האיטלקית ברשת ג'ויה

חגיגת פסטות, פיצות, ומנות מפתיעות נוספות

רשת ג'ויה האיטלקית מציגה חגיגת פסטות, פיצות, ומנות מפתיעות נוספות – משולבות עם גבינות איטלקיות וישראליות – לכבוד חג שבועות
בני אשכנזי, שף הרשת: "לקראת חג שבועות המתקרב יצרנו תפריט ייחודי עם מנות שמשלבות מוצרי גלם שהובאו מאיטליה ומשולבים עם חומרי גלם מקומיים ישראלים – לחגיגה איטלקית ישראלית – לקראת חג שבועות"
"חוויית האכילה אצלנו במסעדה – היא כמו להיות באיטליה"  "תפריט הרשת מחבר בין עולמות – החייך הישראלי לחומרי הגלם האיטלקיים האותנטיים. לקראת חג שבועות, אנו מציגים תפריט מנות עשיר של פסטות, פיצות והפתעות נוספות – המשלבות טעמי איטליה וישראל ביחד".

רשת ג'ויה, רשת מסעדות איטלקיות אותנטיות, נוסדה בשנת 2000 ומונה היום 6 סניפים ברחבי הארץ. "חשוב לנו לשים את הדגש על איכות חומרי הגלם ושירות מקצועי לסועדים על מנת שנוכל לספק את החוויה והאווירה המקסימלית ללקוחותינו של "להרגיש איטליה, להיות בישראל", ובאותה הנשימה לשמור עבורם על עלות של "ואליו פור מוני" המתאימה לכל כיס" אומר אשכנזי.


תפריט שבועות של רשת ג'ויה
• פלטת גבינות – גורגונזולה ,בושה,פקורינו ,אולד אמסטרדם ,דובדבנים וענבים (78 שח)
• אנלוטי מסקרפונה (78 שח)
• רוטלו כרישה ,גבינות ומנגולד (54 שח)
• מגוון פיצות ייחודיות החל מ 59שח
• ארנצ'יני – כדורי ריזוטו, מוצרלה, פרמז'אנו ברוטב קרם עגבניות (48 שח)
• סלט עגבניות ומוצרלה בפאלו (54 שח)

אתר הרשת www.joya.co.il

הסניפים של הרשת:
ג'ויה תל אביב הברזל 4 רמת החייל, ג'ויה הרצליה אריה שנקר 9, הרצליה, ג'ויה רעננה דרך ירושלים 34 רעננה, ג'ויה ראש פינה דרך הגליל 12 ראש פינה, ג'ויה ירושלים נעמי 4 יס פלאנט ירושלים, ג'ויה נתניה מתחם פיאנו עיר עמים, נתניה

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות