שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

בירה מלכה וחברת הכרם מציגות

מהדורת יום העצמאות ה-74 למדינת ישראל

לכבוד יום העצמאות ה-74 למדינה, בירה מלכה וחברת הכרם מתכבדות להציג סדרת תוויות ייחודיות שאוירו בידי אורי פינק, יוצר הקומיקס הישראלי האייקוני "זבנג" שהתפרסם לראשונה ב-1987.

מבשלת בירה מלכה מתמחה בייצור בירות קראפט בשיטה מסורתית ובכמויות קטנות.
בשנים האחרונות לרגל יום העצמאות, הוציאה המבשלה הגלילית מהדורות חגיגיות שעליהן התנוססו גדולי האומה ומנהיגי העבר ובשנה שעברה התנוססו על התוויות ציפורי ישראל.

את כל איורי התוויות, השנה, צייר אורי פינק עבור המהדורה המיוחדת. את הבירות מעטרות הדמויות המיתולוגיות של הקומיקס המפורסם "זבנג" שהרבה מאיתנו גדלו עליו ולמדו ממנו. האיורים אותם בחר פינק לתוויות בקבוקי המהדורה מהווים פרשנות שלו לשאלה "איפה הם היום?".

על מלכה אדמונית מאוירת הדמות של גל, על מלכה הבהירה – מאיה, על מלכה חיטה – סיגל, על מלכה הינדי – ג'ינג'י ועל מלכה הכהה מאוירת דמותו של אשר.

סדרת הבירות תופץ אך ורק סמוך ליום העצמאות בחנויות, רשתות השיווק, הבארים והמסעדות הנבחרות.

אורי פינק: "כחובב בירה מלכה באופן אישי, אני שמח לקחת חלק בפרויקט שחוגג את הישראליות, בירה ישראלית אהובה עם הדמויות ישראליות שחוגגות 35 שנים של הופעה רצופה ב״מעריב לנוער״ ו-15 שנה בעיתון קומיקס משלהם שם הם עדיין בני 16. כדי שיוכלו לשתות את הבירה שעליה הם מופיעים ביגרתי אותם בכמה שנים כדי לחבר אותם לקוראי ״זבנג!״ הוותיקים מהימים של לפני ה״גיפים״ וה״אימוג׳ים״"

משנת 2006 מתמחה המבשלה בייצור בירות מסוג אייל בשיטה המסורתית ובכמויות קטנות. תהליך הייצור מתחיל בשימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, ממשיך בבקרת איכות קפדנית ואי התפשרות על רמת הבירה הסופית.
עם תחילת שנת 2018 עבר הייצור של בירה מלכה מהמבשלה ביחיעם אל היישוב תפן, בו נבנתה מבשלה חדשנית ומקצועית ברמה עולמית. כיום, ניתן להמשיך ולבקר גם ב"חצר מלכה" ביחיעם גם בסלון מלכה שנמצא בתוך המבשלה החדשה בתפן.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות