ליברמן פודטראק נפתח בהשקה חגיגית

07/06/2022
המיזם הקולינרי החדש בנהריה המשך »

בגן המוזיאון לתולדות נהריה, 'בית ליברמן', הושק באירוע חגיגי מיזם קולינרי ייחודי שמטרתו לשלב קולינריה המבוססת על האיכות המסורתית של מקימי העיר יחד עם רוח צעירה ועכשווית.
במהלך הערב הוגשו טעימות ממנות הפודטראק, בירה ממבשלת בוטיק, יין גלילי ועוד.
לאירוע ההשקה הגיעו אורחים רבים בהם:
רונן מרלי, ראש עיריית נהריה, יניב קריאף, מנכ"ל החברה הכלכלית נהריה, עו"ד דוד אלחיאני, מנכ"ל עירית נהריה, סיגל שאלתיאל הלוי, ראש מועצת תפן ועוד חברים ומכובדים רבים.

ראש עיריית נהריה, רונן מרלי: "המקום המקסים הזה הוא הזדמנות לחבר את תושבי נהריה והאזור כולו לבית ליברמן שהוא מוזיאון המציג את תולדות העיר. אנו מברכים על פתיחתו של מקום מיוחד נוסף בעיר שלנו, המאפשר שילוב בין תרבות, בילוי ופנאי בעיר נהריה נמצאת בתנופת פיתוח רחבה בכל התחומים".

שפי שאלתיאל-הלוי בעל המיזם: "אני גאה ונרגש לקחת חלק במיזם הקולינרי הייחודי בעיר נהריה, בבית ליברמן, מוזיאון תולדות נהריה, אירוע ההשקה הוא טעימה קטנה מכל החוויה שמחכה לכם פה בבית של נהריה, אתם מוזמנים להגיע ולהתרשם מהמקום הנפלא שהוקם למען תושבי העיר והסביבה".

'ליברמן פודטראק' פתוח לקהל הרחב, החל ממשפחות עם ילדים באווירת פיקניק, פינות חמד איכותיות לזוגות וחברים שמחפשים בילוי לילי בסגנון ייחודי.
המקום מתאים לקבוצות ולקיום אירועים. התפריט ברובו מבוסס על מנות בראנץ' חלביות המשלבות טעמים מהגליל. בתפריט הערב מגוון מנות פוד סטריט קלילות ומגניבות שמשאירות טעם של עוד, כל זה לצד בירה ויין בוטיק איכותי.

בעתיד יהיה שירות משלוחים ותפריט יפורסם בהתאם.
שעות פתיחה בימים א׳-ה׳ בשעות 07:00-23:00
ימים ו׳-ש׳ בשעות 08:00-16:00

צילום: Ritvo photography

כתובת: בית ליברמן, נהריה (ליד קניון נהריה)
טלפון: 052-6487802

 

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.