חברת הפודטק Redefine Meat נכנסת למסעדת פאפי

25/04/2022
לראשונה באילת:  המשך »

מסעדת פאפי פועלת לשדרוג קולינרי ומשיקה מנה חדשה בשיתוף חברת הפודטקRedefine Meat- מדליונים של סטייק טבעוני ברוטב קארי קוקוס וירוקים.

מסעדת פאפי, שהביאה לישראל את תרבות הבשר והמושגים המוכרים – כמו סטייק אנטרקוט וצ׳ימיצ'ורי – וקיימת כבר 37 שנים, מתחדשת גם בסטייק שמבוסס מן הצומח בלבד.

חברת הפוד-טק הישראלית, רידיפיין מיט (Redefine Meat) חוללה מהפכה עולמית עת השיקה את נתחי פלאנק בשר-חדש המבוססים על רכיבים מן מהצומח בלבד וסדרת מוצרי 'בשר-חדש' טחון הכוללת המבורגר פרימיום, קבב 'טלה', נקניקיה ובשר טחון.

מוצרי רידיפיין מיט פותחו באמצעות מגוון טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות המוגנות ב-10 פטנטים בהן גם הדפסה תלת ממדית ליצירת מרקם, טעם והתנהגות בישול הזהה לבשר מן החי. החברה מגישה בלמעלה מ-300 מסעדות בארץ ובעולם וכעת, מבקשת להביא את החדשנות הקולינרית שלה גם לעיר אילת.

יונתן שחר, בעלי מסעדת פאפי: "אנחנו שמחים לשלב בתפריט נתחי בשר מתקדמים טכנולוגית המבוססים על חלבון מן הצומח ולתת לסועדים שלנו חווית בשר כפי שהם אוהבים. אני גאה להמשיך ולהוביל את העיר אילת כעיר מתקדמת ומתחדשת ולתמוך בחברות ישראליות פורצות דרך כמו רידיפיין".

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.