שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

בית ספר שדה כפר עציון מציע לפסח

טיולים לכל המשפחה

בית ספר שדה כפר עציון שם דגש על ארגון והצעת טיולים לכל המשפחה בפסח.
דוד רוזנטל מנהל ההדרכה בבית הספר שדה כפר עציון: "המטרה שלנו שהשבילים, הנחלים ואתרים ארכיאולוגים יתמלאו במשפחות. זה הזמן לצאת יחד ולהתחבר כמשפחה גם בטבע" .
זה יכול להראות כמו כל עוד רשימה ארוכה של טיולים, אלא שהפעם מדובר ברשימה שמאחוריה עומד רעיון מרכזי. בבית הספר שדה כפר עציון סימנו את חג הפסח כהזדמנות לעורר מחדש את מסורת הטיול המשפחתי.
ברשמית הטיולים בפסח הקרוב אפשר למצוא מספר הצעות מעניינות :       

אמת הביאר
 אם אתם מבקשים משהו קצר, של שעתיים שלוש, כזה שלא דורש צעידה ארוכה ויחסית נגיש אבל מאפשר חוויה ייחודית, אמת הביאר היא הפתרון. זו אמת מים שנחצבה מתחת לפני הקרקע ושדרכה הועברו מים מגוש עציון אל דרום ירושלים על מנת לספק את צרכי העולים לרגל ותושבי העיר.
בכניסה לאמה תפגשו מדריכים שיזמנו אתכם לסדנאות יצירה, לאחר מכן יחד איתם תרדו אל בטן האדמה, תדליקו פנסים ותצעדו בתוך האמה כמה מאות מטרים תוך כדי הסבר על ייעודה.
המים שתצעדו בהם לא גבוהים מידי ולכן החוויה מתאימה לכל המשפחה.

עשישיות במנזר הרוסי
 אולי אתם משפחה של ערב. בשבילכם יש את סיור העשישיות במנזר הרוסי. צעידה בדרך נוחה יחסית, אחרי השקיעה. הסבר על המקום ועל דרך האבות בגוש. במנזר הרוסי תזכו להסבר על המקום מאז בנייתו דרך תש"ח ועד היום. תסיימו את הסיור באלון הוותיק. אחרי חווית ערב בלתי נשכחת שמתאפשרת אפילו עם עגלת תינוק.

נחל אוג, סולמות
הטיול בשבילכם. אין הרבה מאוד הליכה, לא יותר משלושה קילומטרים. תפגשו קצת סולמות, קצת מפלים, גבי מים שבחלקם מלאים. חווית מדבר מלאה במסלול הקצר. שם תוכלו לגלות כמה אתם באמת אוהבים לטייל לטפס ולאתגר.  זה טיול טעימה.

חוצה מדבר
הטיול הייחודי שחוצה את המדבר נועד לספק לכם עוד חוויה. מדובר על טיול רגלי לילי!! מתקוע לים המלח. המסלול  חוצה את רמת המדבר בשביל הקסום שעובר על רכס צר בין נחלים עמוקים ומגיע בסופו של דבר אל מצוק ההעתקים אל מול ים המלח. שם תוכלו לצפות בזריחה היפה. מי שכבר צעדו במסלול סיפרו שהחוויה של החציה של מדבר יהודה מקצה לקצה היא חוויה בלתי נשכחת.
זהו טיול מושלם ומאתגר למשפחה המטיילת.

מערת חריטון
במערה הכי ארוכה בארץ כבר הייתם? מדובר על טיול בלי הרבה הליכה, כזה שהוא בעקבות נזירים ונביאים בנחל תקוע בנופים מדבריים מרהיבים וזחילה במערת חריטון – המערה הארוכה בארץ!!!

נחל המעיינות
הטיול בנחל המעיינות בשבילכם. מדובר באזור פראי למדי, עם חקלאות עתיקה, אתר שימור של אונסקו. במקום שמחבר בין הרי יהודה לגוש עציון שופעים מעיינות כל השנה.
אנחנו מזמינים אתכם לגלות אותם איתנו.  ללמוד על החקלאות העתיקה שנשמה במקום ועדיין מתקיימת וכן כן לא לדאוג יש גם איפה לטבול ולצלול.

לעוד הרבה הצעות לטיולים מוזמנים לבקר באתר ביה"ס שדה כפר עציון www.k-etzion.co.il

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות