שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

נפתחה ההרשמה למרוץ Winner נתנאל ה -2 באשקלון

לפני יום האזכרה העשירי לנפילתו של לוחם גולני, נתנאל מושיאשוילי הי"ד

דודו של נתנאל ז"ל, אבי מושיאשוילי, שמוביל ומנהל את המרוץ: "עצם קיום המרוץ, מחייה את דמותו של נתנאל, שהיה חובב ספורט וריצות, וכל כך חסר למשפחתנו. המרוץ מהווה דרך טובה להנציח את זכרו".

נתנאל מושיאשוילי ז"ל – אלבום פרטי

נתנאל מושיאשוילי הי"ד, בן העיר אשקלון, שירת בחטיבת גולני, בגדוד 12 כחובש פלוגתי, ונהרג בהתקלות עם מחבל בגבול עזה, כיסופים בתאריך יא' בסיוון תשע"ב 1.6.2012, לפני כעשר שנים.
נתנאל ז"ל, היה אהוב מאוד על חבריו, היה מוערך כמקצוען אמיתי על ידי מפקדיו וחובב ספורט אמיתי. המרוץ על שמו, מהווה נדבך נוסף של הנצחה, שמייצר שיתוף פעולה בין כל הגורמים השותפים שמאפשר קיום אירוע מכובד ומרגש.
בשנה שעברה השתתפו במרוץ כ- 500 משתתפים והשנה הצפי הוא להכפיל את כמות המשתתפים.

במרוץ יוזנקו שלושה מקצים: 10 ק"מ ריצה תחרותית, 5 ק"מ ריצה תחרותית ומקצה עממי באורך 2 ק"מ ללא מדידה.

תומר גלאם, ראש העיר אשקלון: "העיר אשקלון, מברכת את מארגני המרוץ ואת הרצים שיגיעו לקחת חלק במרוץ המיוחד לזכרו של החייל נתנאל מושיאשווילי ז״ל, בן העיר, שאיבד את חייו במהלך שירותו הצבאי בגבול עזה, בהיתקלות עם מחבלים. לכתו בטרם עת הכתה את כולנו בתדהמה וצער עמוק.

בשנים האחרונות משהו טוב קורה בספורט באשקלון, רבים מתושבי העיר, בגילאים שונים, מייצגים את אשקלון בתחרויות ספורט שונות, מגיעים להישגים מרשימים, קוטפים את המקומות הראשונים ושמים את אשקלון בחוד החנית.
לצד זה, העיר מארחת תחרויות ארציות רבות וספורטאים רבים שמגיעים אליה זוכים ליהנות מתחרויות ברמה הגבוהה והמתקדמת ביותר ובמקביל לכך, מחוויית ביקור ונופש נעימה, מרתקת ומיוחדת בעיר היפהפייה שלנו.
אני מזמין את קהילת הרצים לקחת חלק במרוץ זה שישלב זיכרון לצד אווירה ספורטיבית במיטבה",

יעל אלמור, מ"מ מנכ"ל המועצה להסדר ההימורים בספורט: "המועצה להסדר ההימורים בספורט גאה להיות נותנת החסות הראשית למרוץ WINNER נתנאל ה- 2. מאז היוסדו, הטוטו הוא חלק בלתי נפרד מהספורט במדינת ישראל וחרט על דגלו לפעול למען הספורט בישראל מתוך אמונה כי ספורט הוא הרבה מעבר לאימון ופיתוח יכולות גופניות אלא גם כלי חשוב להעצמה והגשמה אישית ואמצעי לעיצוב זהות וערכים כגון: תחרותיות, הישגיות ומצוינות לצד סובלנות, הוגנות, נאמנות וחברות.

סיפורו של מרוץ נתנאל מגלם בעיני את כל הערכים הללו. אירוע ספורט שהחל כמפעל הנצחה לזכר החייל נתנאל מושיאשוילי ז"ל אשר הקריב את חייו למען מדינת ישראל, והפך למרוץ הסוחף אליו רצים מקצועיים לצעד משפחות וילדים אשר מבקשים להביע הערכה, הזדהות, והוקרה באמצעות פעילות ספורטיבית. אנו בווינר, מזמינים את הציבור לקחת חלק במרוץ המרגש, ומאחלים לכל המשתתפים הצלחה. ללא קשר לתוצאה שתשיגו, אנו סבורים שכולכם כבר ווינרים".

המרוץ יתקיים ביום שישי, 13.5.22.
הזנקה ראשונה בשעה: 06:30, חנייה של פארק אשקלונה.
להרשמה: מרוץ WINNER נתנאל ה-2, באשקלון

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות