שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

ב 'יש לאן' משחקים ונהנים

אוספים פסולת וזוכים בפרסים

ב"יש לאן" מנקים את הארץ ולא רק את הבית, משחקים ונהנים, מנקים וזוכים.
איך משתתפים בתחרות ?
משחקים ונהנים באחד מאתרי הניווט  בכל רחבי הארץ, אוספים פסולת במהלך המשחק ובסיום מצטלמים עם שקית האשפה וחיוך ענק משתפים את התמונה עם תיוג של 'יש לאן' בפייסבוק ו yesh_lean באינסטגרם.
התמונה שתצבור את כמות הלייקים הגבוהה ביותר תזכה במנשא גב לתינוק של חברת OUTDOOR או תיק שלוקר של חברת שוורש לבחירתכם.
בנוסף כל תמונה שתצבור מעל 5 לייקים תזכה בקוד קופון של 25% הנחה לערכה נוספת.
התחרות תתקיים עד 24/04/2022 בשיתוף התמונה יש להגדיר גלוי לכולם.

"יש לאן" – מיזם ומשחק הניווט הסלולרי המקורי, טיול ופעילויות בעשרות אתרים בכל רחבי הארץ. ניווט ואתגר עצמאי, כייפי ומגבש לכל המשפחה. במשחק אתרי משחק חדשים ומאתגרים וגם פיצ'ר חדש בו המשתתפים יכולים לצפות במסלול אותו הם עברו לאורך המשחק על גבי מפה חיה.
"יש לאן", מיזם הניווט של ישראל, האפליקציה המקורית – פעילות משפחתית, מומלצת במיוחד, לטיול בטבע בשילוב משחק משימות וניווט.

המשחקים של "יש לאן" פעילים בעשרות אתרים בכל רחבי הארץ, ממטולה עד אילת. בכל משחק, לאורך המסלול המטיילים מקבלים משימות, חידות ושאלות מרתקות דרך האפליקציה בנייד. משחק הניווט משלב אתגר, גיבוש משפחתי וכיף עם תוכן איכותי, ערכים וידיעת הארץ.

המשחק נועד למשפחות או לקבוצות. כאשר הניווט נעשה באופן עצמאי לפי המיקום שבוחרים בארץ וכמובן כל אחד בזמן שמתאים לו. (ישנם ניווטים שניתן לעשות גם בשעות החושך)

לקוח המעוניין במשחק הניווט הסלולרי נכנס לאתר: www.nivut.co.il בוחר את המקום בארץ, מבין עשרות אפשרויות ביניהם : זיכרון יעקב, רמת הגולן, נווה צדק, יער בן שמן, ועוד, ורוכש ערכה.

לאחר ההזמנה באתר, מקבלים למייל מפה, הנחיות וברקוד לסריקה באפליקציה. מאותו הרגע יכולים לצאת ולהתחיל לשחק ולנווט עם המשפחה באופן עצמאי באתר שנבחר בכל יום ובכל שעה שמתאימים מבלי שום צורך בהזמנת מקום או כל תיאום מראש.

משחק הניווט מזכיר קצת את משחקי סימני הדרך וחפש את המטמון שהיינו משחקים בתור ילדים, המשחק ידידותי למשתמש וקל לתפעול. משך הפעילות כשעה וחצי לניווט רגלי וכשלוש שעות לניווט רכוב.
בכל משחק כשמונה נקודות/ תחנות ובכל נקודה מספר חידות או משימות. מכשיר טלפון או טאבלט ראשי מובילים את המשחק ובנוסף, קיימת גם אפשרות של שיתוף מסך כך שכל משתתף יכול לצפות במסך שלו.

בין הפיתוחים הייחודיים באפליקציה הם סיכום המסלול אותו עברנו במשחק על גבי מפה חיה, טבלת סיכום שבה המשתתפים יכולים לראות את המיקום שלהם ביחס לשאר משתתפי המשחק, סרטון מזכרת של התמונות שצולמו במשימות במשחק וכלי התצפית במציאות רבודה שבו ניתן לזהות את הישובים ונקודות העניין החשובות בסביבה וכך כל המשפחה לומדת להכיר ולזהות מקומות בארץ ולא רק את הנקודה שבה בחרה לשחק.

משפחות המטיילות ביחד יכולות להזמין כמה ערכות ולהתחרות ביניהן.
המסלולים, למרות שנבחר אותו אתר הניווט, יהיו מעט שונים. בסוף המשחק יכנסו המשתתפים לטבלת דירוג כשהציון שיקבלו הינו שיקלול של קצב ההתקדמות וממספר השאלות שענו נכון- הטוב ביותר מנצח!
טיפ מאיתנו לתת בכל תחנה לאחד מהילדים להוביל את המשימות. זה מטיל עליהם אחריות, תורם להם לתחושת בגרות ושסומכים עליהם, ובעידן טכנולוגי, אוריינטציה וכיוונים הם כישורים שחשובים להתפתחות ילדים, לחבר בין תמונה לשטח, ולהבין היכן נמצאים במרחב.

המשחק אגב אינו מיועד רק למשפחות והוא יכול לשמש כפעילות גיבוש לקבוצות וארגונים. הפעילות מתבצעת בצוותים קטנים המתחרים ביניהם תוך כדי ניווט סלולרי בשטח, מענה על שאלות חשיבה וביצוע משימות הדורשות עבודת צוות קבוצתית וחשיבה יצירתית. עבור קבוצות גדולות ניתן להוסיף שאלות שהלקוח מחבר מה שרותם את המשתתפים למשחק ומכניס אליו אופן אישי.

"יש לאן" שעד היום השתמשו בו מעל ל 30.000 משתתפים היא חברה למשחקי ניווט סלולריים מקוריים ומאתגרים המיועדים לוועדי עובדים, חברות, נוער, בתי ספר ומשפחות. המשחק הייחודי שפיתחנו מאפשרת לתפעל אירועי ניווט מגבשים וחווייתיים בזמן אמת עם עד מאות משתתפים. במשחקי הניווט למשפחות השתתפו עד היום למעלה מ-5,000 משפחות בואו גם אתם לקחת חלק !

חפשו בגוגל: "יש לאן משפחתי" | אתר: www.nivut.co.il |
פייסבוק : יש לאן משחקי ניווט סלולרים
קישור לסרטון הפעילות: https://youtu.be/obLB4AiX65k

ספריית תמונות לשימוש חופשי:

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות