שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

חופי איגוד ערים כינרת השקטים

ערוכים לפתיחת עונת הרחצה ב- 7 באפריל 2022

באיגוד ערים כינרת מברכים על כינרת מלאה וסיום הערכות לפתיחת עונת הרחצה בחופי האיגוד השקטים ב- 7 אפריל .

הכניסה לחופי האיגוד היא ללא תשלום. התשלום רק עבור החניית הרכב בחניונים המוסדרים. בכל החופים תשלום זהה. לבעלי רכבי תו נכה מאושר משרד התחבורה החנייה ללא תשלום.

באיגוד ערים כנרת מציינים כי מאז יום הקמתו פועל האיגוד על פי "חוק הסדרת טיפול בחופי הכינרת" והוא אינו משמש כמעסיק הישיר של כלל הצוותים העובדים בחופים, בכללם המצילים.

איגוד ערים כינרת נערך במצבות מתוגברות של צוותי פיקוח, אבטחה, תחזוקה וניקיון על מנת לפתוח את עונת הרחצה כסדרה ולקבל את מאות אלפי הנופשים שצפויים לפקוד את הכינרת בחג הפסח.
האיגוד מתואם עם משטרת ישראל למען אכיפה ושמירה על הסדר הציבורי והשקט בחופי הכינרת.
מופעל גם מוקד המצלמות של "כינרת בטוחה", השולט ב-160 מצלמות אבטחה בחופים.

חופי האיגוד משלבים אזורי רחצה לצד אזורי שהייה ונופש המאפשרים לקהל הרחב ליהנות מחופשה עממית ומהנה. חניוני איגוד ערים כינרת מהווים אבן שואבת גם לנופשי קרוואנים.
בחוף דוגה הוסדרו 37 מתחמים ייעודיים לקרוואנים, עם אפשרות לחיבור לתשתיות חשמל, מים וביוב. בחניונים אחרים ניתן להחנות קרוואנים ללא קבלת שירותים, במקומות המיועדים לכך. נופשי קרוואנים מתבקשים לשים לב לשילוט ולשמור על כללי ההתארגנות בשטח והשמירה על איכות הסביבה.

רצועת חוף צינברי-צילום שי מזרחי איגוד ערים כינרת

איגוד ערים כינרת שם לו למטרה מזה מספר שנים לספק לנופשים חווית נופש נקייה בשטח הפתוח ובמבני השירותים.
השנה יושקעו מעל ל- 9 מיליון ש"ח בפעולות הניקיון השוטפות בחופים ובפינוי אשפה. גם רמתם של מבני השירותים והמתקנים שבהם חשובה ובמהלך החורף שופצו חלק ממבני השירותים בעלות של כ- 800 אלף ₪.

רבים מחניוני הנופש של האיגוד נגישים במלואם לאנשים עם מוגבלויות, כאשר מתוך 15 חופי רחצה, 9 כוללים שרשרת נגישות מלאה ועד לקו המים ו-12 חופי רחצה מצוידים בכיסאות גלגלים ייעודיים.

באיגוד מבקשים מהציבור לשמור על ניקיון הסביבה והמים, לצמצם את השימוש בכלים חד פעמיים ולהשליך את האשפה רק בפחים המיועדים לכך, למען נופש נעים לכולם.

למידע- כוכבית כינרת מכל טלפון 55477* ובאתר רשות הכינרת – www.kineret.org.il

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות