שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

תערוכת התיירות הבינלאומית IMTM

ישראל פרקר

בוקר עמוס מאוד היה לי היום. הוא התחיל בפקק נוראי בכניסה לתל אביב, המשיך בפקק תנועה לחוץ שבעתיים באזור מגרשי התערוכה ובחניונים, שגרפו הרבה אלפי ₪ היום, בהתאם למספר המכוניות, הענק שחנו שם.
הכל עשיתי כדי לבקר בתערוכת IMTM שנערכה בפעם ה-28 בביתן 2 באקספו תל אביב. לא יאומן, אבל יסופר. כלומר לא האמנתי שאהיה חלק מהדוחק העצום הזה.
IMTM – תערוכת התיירות הבינלאומית הוא האירוע השנתי והוותיק של ענף התיירות בישראל ונערך על ידי חברת "ארטרא" בע"מ וחברת Israel Travel News, בשיתוף משרד התיירות בחסות התאחדות המלונות בישראל, לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל, העמותה לתיירות ת"א-יפו, חברת אל-על, ערוץ הטיולים והתאחדות סוכני הנסיעות בישראל.
התערוכה מיועד, לכל העוסקים בענפי התיירות השונים – 2022 IMTM – International Mediterranean Tourism Market ומשתתפים בה עשרות מדינות מרחבי העולם . עשרות רבות של ביתנים גדולים וקטנים נמצאים בביתן הגדול המציגים את האתרים הרבים המיועדים למבקרים ברחבי העולם.
בין המדינות המשתתפות: מרוקו, האיים המלדיביים, בחריין, בוסניה, הרצגובינה, בלרוס, ספרד, יוון, בולגריה, קרואטיה, פולין, גיאורגיה, רומניה, איטליה, פיליפינים, ברזיל, קולומביה, סלובניה, אזרבייג’ן, ליטא, אנדורה, האיים המלדיביים, טנזניה, גאנה, ירדן, בחריין ועוד. מטרת כל המדינות המשתתפות היא למשוך את התייר הישראלי לבקר בהן.
כמובן שהיו גם עשרות רבות של ביתנים שהציגו הרבה מאוד אתרי ומקומות תיירות ברחבי מדינתנו הקטנה בשטח אך מלאה באינספור אתרי תיירות ובילויים מהצפון ועד לדרום.
נדחקתי בין אלפי המבקרים (לא לאורך זמן, כמובן) התרשמתי וקצת צילמתי, כשמצאתי לשניות מעטות פינות לא מוסתרות ע"י ישבנים או גבות של אנשים. היה ניראה ברור מאוד, בבוקר העמוס, שעם ישראל מצפה מאוד לטיולים בארץ ובחו"ל וכאן בביתן הומה כנראה מתחילות התכניות להגשמת החלומות.
בהצלחה וזהירות !!!

תערוכת התיירות הבינלאומית מלמעלה. צילום – ניר שמול

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות