שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

פסטיבל "עין גב – סובב כנרת" ה-77 – חוזר

מתכונת מחודשת, על שפת האגם

פסטיבל עין גב לזמר עברי חוזר לכנרת בשלושה ימים של מופעים על שפת המים.
הפסטיבל שם לו למטרה להוות גשר בין-דורי של מוזיקה עברית וישראלית . השנה, יוצא הפסטיבל מהאולמות, והבמה המרכזית תוקם על גדות הכנרת.
ראש המועצה האזורית עמק הירדן ויו"ר הפסטיבל, עידן גרינבאום: "אנו ממשיכים את המסורת ושמחים לארח את עמודי התווך של המוזיקה הישראלית על רקע הנוף הייחודי ומעורר ההשראה של הכנרת" .

פסטיבל "עין גב – סובב כנרת" ה-77 , חוזר לשפת האגם במפגש בין-דורי וראשון מסוגו – של ישן וחדש. לאורך שלושה ימים, החל מ-18.4 ועד 20.4, יופיעו אומנים ישראליים מהשורה הראשונה, ביניהם:
מירי מסיקה, רמי קלינשטיין, אילנית, הדג נחש, קרולינה, עידן עמדי, ירדנה ארזי, קובי אפללו, שירי מימון ועוד רבים אחרים, באמפי "בית גבריאל" וגם על שפת הכנרת בקיבוץ עין גב.
המופעים המרכזיים, "הללויה וזה השיר" ו- "הנה זה בא", יועברו בשידור ישיר בגלי צה"ל, ויצולמו לשידור בקשת 12 ו-mako לקראת חג השבועות.

פסטיבל "עין גב – סובב כנרת" מבקש להעניק לקהל הרחב מגוון אפשרויות בילוי לכל המשפחה, ולכן, לצד המופעים המרכזיים, יוכלו באי הפסטיבל ליהנות גם מהצגת הילדים "הכל זהב" מבית התיאטרון הארצי לילדים ונוער, וממופע "שרים ברון" בהובלת שרהל'ה שרון, בת עמק הירדן.

פסטיבל "עין גב" נערך לראשונה בחג הפסח 1943, אז החליטו חברות וחברי הקיבוץ להסתמך על כישרונות מקומיים ולשמח את הסובבים באמצעות מופעי תרבות, בהשתתפות כמה עשרות תושבים בלבד, והשנה – בדיוק 77 שנים אחרי – צפויים לפקוד את הפסטיבל אלפי מבקרים מכל רחבי הארץ.

ראש המועצה האזורית עמק הירדן ויו"ר פסטיבל "עין גב – סובב כנרת", עידן גרינבאום: "המועצה האזורית עמק הירדן גאה להוות בית חם לפסטיבל 'עין גב – סובב כנרת', אחד מסמליו של הזמר העברי לאורך שנים ארוכות. לאחר שנבצר מאיתנו לקיים את המופעים במשך שנתיים, אנו ממשיכים את המסורת ושמחים לארח את עמודי התווך של המוזיקה הישראלית על רקע הנוף הייחודי ומעורר ההשראה של הכנרת."

המנהל האומנותי והמפיק הראשי, קובי סיט: "התכנית 'ארבע אחר הצהריים', אותה מוקיר הפסטיבל, מהווה אי של שפיות ביום-יום של כולנו, מביאה עמה במשך למעלה מארבעים שנה את היצירות הקלאסיות של הזמר העברי, וכבר מזמן הפכה לפס הקול של כולנו. לאחר שנתיים של הפסקה מאולצת, אנחנו חוזרים לשיר ביחד על שפת הכנרת עם מיטב האומנים, בתכניות מקור שהורכבו במיוחד לפסטיבל, וישודרו בקשת 12 ובשידור ישיר בגל"צ."

תכניות הפסטיבל מוקדשות למיטב היוצרים והיצירות בזמר העברי לדורותיו:
• "הללויה וזה השיר" – 18.04.22, 20:00
בהשתתפות: אילנית, קובי אפללו, ירדנה ארזי, רוני דלומי, הגבעטרון, מירי מסיקה, רמי קלינשטיין, דורית ראובני ודודו זכאי.
• "הנה זה בא" – 19.04.22, 20:00
בהשתתפות: אסף אמדורסקי, נורית גלרון, שלמה גרוניך, מיקי גבריאלוב, שירי מימון, אריק סיני, קרולינה, יפעת תעשה, הנשמות הטהורות פינת רמלה – יעל פוליאקוב, אסי ישראלוף ואורן ברזילי.

להזמנת כרטיסים: https://bit.ly/eingevfest

Facebook:  www.facebook.com/EinGevFestival

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות