שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

ביתן סרדיניה עם פעילויות

בתערוכת התיירות הבינלאומית

מסימו גארוואגליה, שר התיירות של איטליה, רוברטה גריבאלדי, מנכ"לית לשכת התיירות של איטליה ורון בנטוף, נשיא כבוד של לשכת המסחר ישראל איטליה פתחו את הפעילות בביתן של לשכת התיירות של מחוז סרדיניה בתערוכת התיירות IMTM בתל אביב

הביתן של לשכת התיירות של מחוז סרדיניה בתערוכת ה-IMTM בגני התערוכה בתל אביב מציע לישראלים טעימה מהאי  של איטליה ובמשך יומיים (29-30/3/22) מתקיים מגוון שידורי לייב שיחשפו את הקולינריה המשובחת והאטרקציות התיירותיות במחוז שיועברו בשידור חי בעמודים הרשמיים של לשכת המסחר איטליה-ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם: italianlifestyle&cuisine

בין השידורים שלשכת התיירות של מחוז סרדיניה מציעה במהלך התערוכה:
מפגשי קולינריה עם השף האיטלקי המוביל Pierluigi Fais ממסעדת Josto בקליארי, טעימות יין עם Marco Delugas סומלייה מסרדיניה ומגוון שידורים חיים עם אנשי תיירות ממחוז סרדיניה שיחשפו בפני הקהל הישראלי אטרקציות ייחודיות שהישראלים מעולם לא נחשפו אליהם.

מסימו גארוואגליה, שר התיירות של איטליה אמר בפתיחת הפעילות בביתן של לשכת התיירות של מחוז סרדיניה בתערוכת התיירות IMTM בתל אביב: "יש התעניינות גדולה בקרב האיטלקים כלפי ישראל ושל ישראלים כלפי איטליה. לנו באיטליה מאוד חשוב הקשר עם ישראל, יש לנו קשר היסטורי, כך שהאיטלקים מגיעים בשמחה לישראל וישראלים מגיעים בשמחה לאיטליה. לכן ההיה חשוב לנו שתהיה נוכחות גדולה של איטליה בתערוכה פה בתל אביב היא כי המון ישראלים רוצים לטייל באיטליה וצמאים כל הזמן להכיר יעדים חדשים במדינתנו – כמו סרדיניה הקסומה. היקף כמות הטיסות מישראל לאיטליה ולסרדיניה נמצא במגמת עלייה ואחרי המשבר הגדול בעקבות הקורונה, התיירות חוזרת ואיתה כמות הטיסות שגדלה מחודש לחודש."

צילום רותם ברק

בתמונה (מימין לשמאל):
רון בנטוף, נשיא כבוד של לשכת המסחר ישראל איטליה, רוברטה גריבאלדי, מנכ"לית לשכת התיירות של איטליה ומסימו גארוואגליה, שר התיירות של איטליה.

צילום: רותם ברק

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות