שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

לקראת החג מארזי שי להרמת כוסית בסטייל

מעמדי יין, כלים נלווים ועוד

ליל הסדר הוא החג בו כל סועד מרים כוסית לפחות ארבע פעמים. מומלץ להעניק מתנות מעולם היין והאלכוהול – שמשלימות את עיצוב השולחן ומשמחות לבבות.
רשת ג'נטלמן מציגה במיוחד לקראת החג סדרה רחבה של מארזי שי מעולם היין והאלכוהול בעבודת יד ובעיצוב רטרו נוסטלגי שיהפכו את הרמת הכוסית למשמחת יותר.
לצד המצות והחרוסת, מקבלת גם שתיית היין מקום של כבוד בליל הסדר – דבר שהופך את מעמדי ומארזי היין למתנת חג קלאסית שמעטרת את שולחן החג.

לחובבי מכוניות היוקרה תוכלו להעניק מעמד יין מתכת מושחרת בעיצוב רכב רטרו, ובו בקבוק היין יושב לצד הנהג. למארחים המתכננים טיסה לחו"ל בקרוב אפשר להעניק מעמד יין ממתכת מושחרת בעיצוב מטוס רטרו, שיגרוף מחמאות.

אלו מצטרפים לדגמים נוספים כמו בר יין רטרו בצורת גרמופון עם מקום לשני בקבוקי יין, מעמד בעיצוב כד עץ עתיק המאפשר לשלב, בנוסף שני בקבוקי יין, גם שתי כוסות יין להשקה ומעמדים בעיצובים נוספים.

לצד מעמדי היין מציגה הרשת גם סדרה רחבה של מארזי מתנה המשלבים פריטים לאוהבי אלכוהול, למעשנים, פריטים למשרד או פרטי אופנה.
כלל המארזים מגיעים בקופסת עץ מהודרת בצביעת – Wash מושחרת, שתישאר ותשרת את מקבל המתנה מעבר לפריטים המעוצבים שבתוכה.

בעולם המתנות לבית מציעה הרשת עשרות גלובוסים מפורטים בעבודת יד, שעוני קיר מעוצבים, ובעולם המתנות האישיות – גולת הכותרת של הרשת, מאות אפשרויות מקוריות למתנות: שעוני יד, תכשיטים, ארנקים, סטים לגילוח וטיפוח, חגורות, תיקי עסקים ותיקי צד מעור של בתי אופנה בינלאומיים בהם קלווין קליין (Calvin Klein), טומי הילפיגר (Tommy Hilfigerׂ) וארמני (Armani) ועוד.

מחירים החל מ- 149 שח'
להשיג באתר ובסניפי רשת ג'נטלמן, משלוחים בפריסה ארצית
www.gentleman.co.il

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות