שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

טעימות אוכל ויין בשידור חי בפייסבוק ובאינסטגרם

בעמודים הרשמיים של לשכת המסחר איטליה-ישראל

לשכת התיירות של מחוז סרדיניה מאיטליה תעביר בשידור חי בעמודים הרשמיים של לשכת המסחר איטליה-ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם תחת השם: italianlifestyle&cuisine את מפגשי הטעימות של טעימות יין עם סומלייה שיגיע היישר מסרדיניה והשף האיטלקי המוביל Pierluigi Fais, ממסעדת Josto בקליארי ובביתן הלשכה בתערוכת IMTM בתל אביב.

במסגרת המפגשים של השף Pierluigi Fais הוא יסביר וכמובן יוטעמו מגוון מנות המאפיינות ומזוהות עם הקולינריה המשובחת של מחוז סרדיניה, כגון:
ספגטי עם ביצי דג מיובשים, ניוקי בסגנון סרדיניה, שרשרת פסטה LORIGHITTAS, פרגולה מסרדיניה, עוגיות שקדים בצורת נעליים.
מפגשי הטעימות של השף האיטלקי Pierluigi Fais יתקיימו בביתן של לשכת התיירות של מחוז סרדיניה בתערוכת ה-IMTM בגני התערוכה תל אביב ביום שלישי ה-29/3/22 בשעות: 12:00 ו-14:00 וביום רביעי ה-30/3/22 בשעות: 13:30 ו-15:00.

לשכת התיירות של מחוז סרדיניה מאיטליה תציע גם טעימות יין עם סומלייה שיגיע היישר מסרדיניה של זני הענבים האופייניים לסרדיניה כגון: מוניקה, וורמנטינו, קנונאו ועוד. בין היינות המשובחים שיוצעו לטעימה של יקב ATZEI מסרדיניה: Saragat ו-Aru.
טעימות היין יתקיימו בביתן של לשכת התיירות של מחוז סרדיניה בתערוכת ה-IMTM בגני התערוכה תל אביב ביום שלישי ה-29/3/22 בשעה 13:30 וביום רביעי ה-30/3/22 בשעה 14:00.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות