שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

נפתח הקניון הראשון בצפת- 4,200 מ"ר

עם קומת 'נטו חיסכון' וקומת מוצרים לבית, לגינה ולילדים!

באירוע חגיגי בהשתתפות מאות מתושבי העיר צפת, הבעלים וראש העיר שוקי אוחנה נפתח מרכז הקניות של הגליל והקניון הראשון של צפת.

לאחר חודשים של עבודה אינטנסיבית שכללה שיפוץ נרחב ובליבו חיבור באמצעות מדרגות נעות של קומת רשת המזון הזולה והמשתלמת – נטו חיסכון עם קומת הומ'ס – הבית לובש סטייל, הכנסת מותגים נוספים, הרחבת סל המבצעים בשני המתחמים ואפשרות נגישה של קנייה בשני המתחמים תחת קורת גג אחת ותשלום בקופה אחת יצרה את הקניון החדש, מרכז הקניות של צפת על ידי האחים אורן ואבינועם ספיר והיזם החרדי ואיש החסד תושב צפת הרב רונן גנון.

בהפנינג פורים מיוחד עם משתה חגיגי ומבצעים אטרקטיביים במיוחד הושק מתחם הענק.
מרכז הקניות הגדול בגליל עם 4,200 מ" של סופר 'נטו חיסכון' ורשת המוצרים לבית- 'הומ'ס- הבית לובש סטייל', המציעים חווית קניות אירופאית, כשרויות מהודרות, מגוון ענק ומחירים אטרקטיביים.

כחלק משיתוף הפעולה בין האחים ספיר לרב גנון הוקמו בשנה האחרונה מרכזי קניות המציעים חוויה ייחודית.  מתחמי נטו חיסכון & הומ'ס הושקו לפני שנה והרשת נחשבת למתפתחת בישראל עם סניפים בצפת, ביתר עלית, מעלות, סניף הדגל במתחם די סיטי ובקרוב הרשת תשלים הקמת סניפים באופקים, קריית יערים (טלזסטון) וסניף ג'מבו בשטח של 7000 מ"ר באשדוד.

חוויית הקניות החדשה משלבת בקומה התחתונה את רשת 'נטו חיסכון' עם חווית קניות משובחת, כשרויות מהודרות, מחירים אטרקטיביים וכו'.
בקומה השנייה במתחם 'הומ'ס הבית לובש סטייל' תהנו מכל המותגים המובילים לעיצוב הבית, כלי מטבח, בישול, אפייה, אקססוריז, מוצרי חשמל, יודאיקה, משחקי ילדים, מוצרי יום הולדת וכו' במחירים אטרקטיביים ונמוכים ממחירי הרשתות עצמם.

בעלי הרשת ציינו: "לאחר חודשים של עבודה אינטנסיבית אנו נרגשים לחבר בין רשת המזון המשתלמת נטו חיסכון לבין רשת הומ'ס ולאפשר את כל החוויה תחת קורת גג אחת. במהלך השנה האחרונה תושבי צפת והגליל הבינו שהמטרה שלנו לשלב בין חוויה, איכות, מגוון ומחיר אטרקטיבי וכעת אני מזמין את כולם ליהנות ממחירים מיוחדים ומבצעים שלא נראו כמותם והכל במתחם אחד, עגלה אחת וקופה אחת!".

הסניף ממוקם בפארק תעשיות צפת, דרך השוקולד 7.

לאתר הרשת: www.Homs.co.il

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות