שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

מוזה, מוזיקה מוזאיקה

נופש ייחודי במלון מגדלה על שפת הכנרת

נופש ייחודי במלון מגדלה על שפת הכנרת בהנחיית ד"ר יוסי פז מדריך טיולים ומורה דרך וותיק, מוסיקאי, נגן חליל צד המתמחה בליטורגיה נוצרית, ביחד עם עירית דורון המתמחה בתיירות נוצרית ובחקר שירי קודש נוצריים.

מלון מגדלה, שוכן על שפת הכנרת בלב העיר העתיקה מגדלה, מהמאה הראשונה לספירה, שנחשפה רק לאחרונה. במהלך בניית המלון מצאו בחפירות גן ארכיאולוגי מרשים מאד, שכיום מציע סיורים מודרכים בהנחיית אנשי המלון.
המלון יוצא בשיתוף פעולה ייחודי עם חברת עמיאל איוונטס, חברת הפקות ותוכן הפועלת בישראל כחלק מהפעילות של חברת עמיאל טורס, חברת תיירות מהוותיקות בישראל עם וותק של 45 שנה בתחום.
ביחד בנו חבילת תיירות ונופש ייחודית בהנחיית ד"ר יוסי פז, מורה דרך ומוזיקאי וותיק בנושאי מוזה, מוזיקה ומוזאיקה. חבילת הנופש משלבת הרצאות, רסיטלים מוזיקאליים, סיור בהר האושר וביער שוויץ, ביקור בבתי כנסת עתיקים, במנזר כריסטי, ארוחות שף ועוד.

בין התאריכים 22-24/3/22 בימים ג' עד ה' ייהנו האורחים מאירוח במלון מגדלה על בסיס חצי פנסיון, סיורים מודרכים עם מורה דרך ואוטובוס צמוד, כניסה לכל האתרים הנחשבים, וביחד יגלו את הצד הייחודי של פס הקול הנוצרי, את הקשר המופלא בין הכינרת לכינור דוד ושירת תהילים ונהנה ממוסיקה מקודשת של ארץ הקודש.

בתוכנית:
יום ג’ 22/3 הגעה עצמאית למלון מגדלה, סיור אחה"צ בעתיקות מגדלא ובשני בתי כנסת עתיקים במתחם. רסיטל מוסיקה ליטורגית בכיפה האקוסטית – בהיכל הנשים. בערב הרצאה בנושא אהבה וארוטיקה בשיח המקראי בין יהדות ונצרות, עם עירית דורון המתמחה בתיירות נוצרית ובחקר שירי קודש נוצריים.

יום ד' 23/3 חצי יום טיול באתרים נוצריים במשולש האוונגלי: הר האושר, כולל מפגש ושיחה עם נזירה פרנציסקנית. מעיינות הטבחה ומנזה כריסטי. ביקור בדומוס גלילאה- מעון האפיפיור בכורזים. רסיטל מוזיקלי של שירי תהילים בתיאטרון האגם. בערב צפויה לאורחים הרצאה בנושא " סוד הקסם המופלא של המוסיקה הליטורגית, הרצאה מוסיקלית משולבת בקטעי נגינה לחלי צד וכלי מיתר,מוסיקה מקודשת בארץ הקודש.

יום ה' 24/3 נצא לחצי יום סיור ביער שוויץ, תצפית ארמון ברניקי (האישה היפה והרשעה של האוונגליונים). סיור בחורשת האקליפטוס של נעמי שמר ובאתר הטבילה בירדנית.

מוזה, מוזיקה מוזאיקה במלון מגדלה על שפת הכנרת בין התאריכים 22/3-24/3
בעלות של 3094 ₪ לזוג
טל' להרשמה ובירורים: 052-735166 (עמיאל איוונטס)

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות