שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

פורים בצפת: תהלוכה חגיגית בעיר העתיקה

משתה עדלאידע וסדנאות צחוק ואהבה!

 במרכז התיירות אסנט בצפת מזמינים לחגיגת פורים מלאה בשמחה, אוכל טוב, שתיה עדלאידע והכי חשוב- בילוי מהנה עם חברים חדשים ומשפחת אסנט.

את פסטיבל פורים הצפתי שמשיקים במרכז התיירות אסנט תפתחו ביום רביעי (16.3) רגע לפני סיום תענית אסתר עם קריאת מגילה חגיגית ותחפושות ייחודיות, מייד לאחר מכן תתקיים ארוחת פורים, הרצאה על אמנות המסכה ואוזני המן, סדנאות צחוק, מסיבת תחפושות ושיח על השמחה האמיתית- דברים שיוצאים מהלב.

ביום פורים עצמו, יום חמישי יפתח הבוקר בסדנה על זוגיות ואהבה עם חיוך גדול, קריאת מגילה, חלוקת משלוחי מנות לקהילה, תהלוכת רחוב עם מוסיקה, תופים תחפושות וריקודים בצפת העתיקה.
אחר הצהריים יתקיים משתה פורים חגיגי ואפטר פארטי עם DJ אביגיל עדלאידע!. האורחים ייבחרו האם לסיים את האירוח בחמישי בערב או להמשיך לסופ"ש חוויתי ארוך עד למוצ"ש.

ליהנות מצפת מרכז אסנט

"יצרנו תוכנית ענפה עם סדנת העצמה בשמחה בה ניקח תובנות חדשות לחיים של חשיבה חיובית, אושר ושמחה – בכל השנה כולה והכל בעיר העתיקה הקסומה, מול נופים מדהימים – כמו לטייל בחו"ל רק כאן בגליל, בארץ שלנו" סיפרו במרכז התיירות אסנט בצפת.

האורחים יוכלו לבחור בין לינה במתחם בית הארחה הייחודי שמארח מטיילים ותרמילאים מכל הארץ והעולם, באווירת כיף וביחד בחדרי דורם, זולה, ומרפסות עם נוף מרהיב בעלות של החל מ 295 ₪ בלבד, לבין לינה במלון הבית בצפת, מלון 3 כוכבים משופץ ומחודש.

לפרטים נוספים והזמנת מקום: 077-3601101

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn