שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

ביקב רקנאטי מציינים את יום האישה הבינלאומי

#משתבחת בסושיאל

זוהי השנה השנייה בה מקיימות נשות השיווק של יקב רקנאטי, מירב קרן סמנכ"לית המכירות וליאת משען, מנהלת השיווק, את אירוע #משתבחת.
זהו מפגש המאגד נשים מנהלות מתחום הקמעונאות בעולם היין. המפגש כלל בעלות ומנהלות חנויות יין ומובילות דעת קהל, שכל אחת מהן מובילה בתחומה.

האירוע, שהתקיים לרגל יום האישה הבינלאומי, היה תחת הכותרת #משתבחת בסושיאל, זאת מתוך מטרה להעניק לנשים אלו כלים לשווק את עסקיהן בצורה הנכונה ביותר בעולם המשתנה של הרשתות החברתיות.

במהלך היום, נהנו המשתתפות משתי סדנאות בתחום הסושיאל. את הסדנה הראשונה העבירה סתיו כץ, משפיענית רשת ובעלת אינסטגרם מוביל בתחום היין.
בהרצאתה, היא הקנתה לנשים המשתתפות כלים להפיכת הרשתות החברתיות לכלי שיווקי משמעותי.

את הסדנה השנייה העבירה הצלמת לירון אלמוג המתמחה בצילום וסטיילינג אוכל ובצילומי לייפסטייל. לירון העבירה לנשים סדנת צילום בסמארטפון בכדי לשפר את מיומנויות הצילום, צילומי פנים וחוץ, שימוש באור טבעי ועוד תוך התמקדות בצילומי יין ואוכל לצד פורטרטים.

משתבחת יקב רקנאטי – צילום לירון אלמוג

ליאת משען, מנהלת שיווק יקב רקנאטי: "גם השנה, שמחנו לקיים את #משתבחת מפגש לנשים מובילות בתחום היין. נשות עסקים שהן בעלים ומנהלות של חנויות יין ברחבי הארץ, כאלה שניצבות, חיות ונושמות יום יום את עולם הסחר של היין ומבצעות את התיווך הכל כך חשוב של חוויית היין מול הלקוחות.
תחום היין משגשג בסושיאל, המכר ותרבות היין באונליין בצמיחה מתמדת. גם השנה, כמו בפעילות #משתבחת שקיימנו בשנה שעברה, רצינו לתת כלים לנשים המקיפות אותנו בתעשייה, נשים שמובילות ומעצבות את תרבות צריכת היין בארץ וחשובה להן הנוכחות הסושיאלית שלהן."

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות