שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

השף אביב משה מונה לשף הראשי

של חברת ההסעדה Sodexo on site ישראל

השף אביב משה, מצטרף למערך הקולינרי של חברת ההסעדה Sodexo on site ישראל, המספקת שירותי הסעדה לעשרות תאגידים וחברות בולטות במשק ומאכילה מדי יום עשרות אלפי עובדים.

אודי בן שימול, מנכ"ל Sodexo on site: "מתוך רצון מתמיד להתחדש ולהצטיין בענף רווי אתגרים, אנו גאים לצרף את אחד מהשפים המובילים והמוערכים בישראל שיתווה ויוביל את המערך הקולינרי של החברה. אין לי ספק כי ניסיונו הרב, יכולותיו והיכרותו של שף אביב משה עם החיך הישראלי, יוכיח את עצמו מול קהל לקוחותינו, שימשיך להנות משירות קולינרי ברמה הגבוהה ביותר"

במסגרת תפקידו יוביל השף אביב משה, את בניית תפריטי החברה לכלל שירותי ההסעדה, יעניק יעוץ קולינרי שוטף ויעביר סדנאות והדרכות לשפים, ולטבחיי החברה באופן שוטף. אביב יצטרף למחלקה הקולינרית של החברה, בניהולו של השף מיקי נורק, ויתרום מניסיונו לשיפור החוויה הקולינרית של סועדי לקוחותינו.

משה, נשוי פלוס 2, הוא שף מצליח כ-30 שנה. הוא החל את דרכו במסעדות "שאטו כרם" בירושלים ובמלון שרתון פלאזה בירושלים אצל השף שלום קדוש ולאחר מכן היה שף במסעדת "גראפה" ו"הנביאים 54" בירושלים ו"באראכה" בתל אביב.
בשנת 2005 הקים את מסעדת מסה בתל אביב אשר זכתה להצלחה כבירה וזכתה בתארים רבים. מסעדות נוספות שהיו בבעלותו הינם: קוואטרו, יאסו ועוד.
כיום אביב הינו הבעלים של מסעדת אקסודוס בברלין, מעדניית האפיסרי בעיר ימים, קיטרינג אביב משה ובקרוב מסעדת שף חדשה.

שף משה השתתף לאורך הקריירה במעל 500 תכניות טלוויזיה ורדיו לצד כתיבת ספרי בישול פופולריים. לאורך הקריירה הענפה של אביב הוא בישל לידוענים רבים וביניהם: ביל קלינטון, ניקולר סרקוזי ורומן אברמוביץ, ועוד ועוד.

סגנון בישולו של משה הוא מטבח עילי המורכב מיסודות שרכש בבית אמו בשילוב המטבח הפרובאנסאלי.
מסעדת "מסה" שהקים הצליחה בישראל בצורה פנומנלית וזכתה בתארים רבים, בין היתר: לאחת משמונים המסעדות החמות בעולם בידי מגזין התיירות "קונדה נאסט טראבלר" ומגזין העיצוב "Wall Paper" בנוסף בחר במסעדה כאחת מחמישים המסעדות היפות בתבל.

החדשות על מינוי השף אביב משה, כיועץ קולינרי, מצטרפות לשורת זכיות של חברת SODEXO במכרזים יוקרתיים לניהול והפעלה של מערכי הסעדה ואספקת שירותי אחזקה ו- FM, במספר חברות וגופים וביניהם: קוקה קולה, קריית הכבאות, Broadcom, הקריה הדוארית, דלק ישראל, בית ישראכרט וחברות נוספות.


חברת Sodexo On Site מפעילה שתי חטיבות בישראל.
האחת מתמחה בשירותי אחזקת מערכות אלקטרומכניות, מיזוג אוויר, חשמל ושירותי ניהול כלליים (Facility Management) וחטיבה המתמחה בשירותי הסעדה לארגונים, מוסדות ציבור ולחברות מהמובילות במשק בסקטורים השונים, על כל הכרוך בכך: משלב עיצוב המסעדה, כולל תכנון ובניית תפריט מותאם עם תזונאית החברה, דרך בישול במקום של אוכל טרי, טעים ומזין ועד להגשה נעימה ושירות מוקפד לסועדים.
כל זאת כחלק מגישת החברה לאספקת שירותים המשפרים את איכות החיים של עובדי הלקוח (Quality of Life Services). החברה קשובה לצרכים המיוחדים של הארגונים השונים ומתאימה לכל לקוח סל שירותים המתאים במדויק לצרכיו.
החברה מפעילה נהלי בטיחות מחמירים בתחום בטיחות במזון ובטיחות בעבודה. החברה עובדת עם מוסדות וארגונים מהגדולים במשק וביניהם: תעשייה אווירית, אסותא, אלביט מערכות, אפלייד מטיריאלס, תנובה, שטראוס, אסם, ישראכרט, יוניליוור, ריסקו, משרד הביטחון וכדומה.

Sodexo ישראל הינה חלק מתאגידSodexo העולמי המעסיק למעלה מ-420,000 עובדים ב-57 מדינות ברחבי העולם ומשרתת מידי יום 100 מיליון לקוחות במגוון שירותים משפרי איכות חיים.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות