שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

אילנית צמח מזמינה לקורס

מאסטר להקמה וניהול יקב בוטיק

שלום חברים.ות, חלקכם בטח שמע כבר על הקורס שפיתחתי "מאסטר להקמה וניהול יקב בוטיק".
חשוב לי לכתוב, כאן,  גם משהו אישי יותר על הקורס שלי.

חשוב לי לגרום לכם, הקוראים, להבין שברקע של הקורס נמצא נושא גדול ומשמעותי לענף היין. כדאי שכל מי שנמצא בענף יקדיש מחשבה לנושא, ואם יש צורך ילמד את מה שצריך בכדי להתקדם ולהצליח במסגרת הסביבה הרגולטורית והעסקית המשתנית.

אילנית צמח

מדובר בקורס שבא לשרת את ציבור אוהבי ויצרני היין, אותם אנשים הקרובים לליבנו שאנחנו אוהבים לשמח ולשמוח בחברתם.
המצב של יקבי הבוטיק אינו מזהיר, מהרבה בחינות.  רשויות האכיפה מתחילות לסגור עליהם, רשתות השיווק מזהות כאן הזדמנות לקניית יין ולהורדת מחירים, יש קושי בהקשר של השגת ענבים, התחרות מתגברת כי כל יום נכנס שחקן חדש לתחום, תמחור שזקוק להתאמה ועוד ועוד.
משום מה נראה שבעלי היקבים לא מתרגשים – הם לא ממהרים להסדיר את היקב או אפילו לבדוק מה צריך לעשות בכדי לקדם אסדרה [מערכת של תקנות וכללים שנועדו להסדיר את הפעילות במשק (בלועזית: רֵגוּלַצְיָה)]

קורס זה בא לתת כלים לאותם בעלי יקבים או אלו שעתידים להקים יקב. כלים שיאפשרו להם להבין, ללמוד ולהחליט מה דרך הפעולה שהם בוחרים בכדי לקיים ולקדם את היקב שלהם. ההבנה של בעלי היקבים תאפשר לנו להמשיך לשמור על הענף ולאפשר לו לצמוח.
פתיחת הקורס 23/02/22 .
אם אתם מכירים בעל יקב או מישהו שרוצה להקים יקב ואכפת לכם ממנו אתם מוזמנים לשלוח לו את הקישור הזה.    https://www.ilanit-tzemach.com/boutique-winery-management-master/

בהצלחה !!!
אילנית צמח

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות