שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

שיתוף פעולה נדיר ל 3 מותגי בירות קראפט ישראליות

לציון סוף שנה המאה של חברת "הכרם"

מהדורות מיוחדות למותגי הבירה "מלכה", "נגב" ו"הרצל" שיושנו בחביות וויסקי ממזקקת "גלנפידיך"

עם תום שנת המאה להיווסדה, מציגה חברת "הכרם" מיזם פורץ גבולות, חדשני בתחום הבירה, המבטא את הקשר החם והפורה שהיא מקיימת עם ספקיה המובילים בתחומם מהארץ ומהעולם.
בפרויקט הייחודי חברו מבשלות הקראפט הישראליות של החברה, "מלכה", "נגב" ו"הרצל", אל מותג הוויסקי הסקוטי המעוטר בעולם "גלנפידיך".
תוצאת שיתוף הפעולה היא סדרה מוגבלת ונדירה שבקבוקיה ממוספרים וארוזים באריזות מהודרות.|

בייצור המהדורות המוגבלות של "מלכה", "נגב" ו"הרצל" נעשה שימוש בחביות מעץ אלון שנבחרו בקפידה ושימשו ליישון וויסקי הסינגל מאלט של המזקקה הסקוטית הידועה. החביות שנבחרו נשלחו לישראל ומולאו בבירות המיוחדות, המורכבות והחזקות במטרה לאזן את טעמיהן ולשלבם עם מאפייני יישון ייחודיים מחביות האלון.
תהליך היישון ארך חודשים ארוכים ובסיומו מולאה כמות מצומצמת של בקבוקים בנפח 750 מ"ל באופן ידני.
הבירות שבושלו, הותססו, יושנו ובוקבקו במסגרת שיתוף הפעולה הן:
מלכהSTRONG SCOTCH ALE סגנון חורפי עוצמתי המביא מגוון טעמים עמוקים וקרמליים הנובעים משימוש בלתת ייחודי. 10% אלכוהול.
הרצל – BARLEY WINE AMERICAN – סגנון המביא לידי ביטוי עוצמה וגוף לצד מרירות איתנה וארומטית. 10% אלכוהול.
נגב – IMPERIAL PORTER – עשיר בטעמי לתת קלוי, רמזים לווניל, שוקולד מריר וקפה ובעל גוון כהה. 10% אלכוהול.

מחיר: 65 – 75 ₪ לבקבוק של 750 מ"ל. הניתן להשיג בחנויות המשקאות המובחרות.

שיתוף הפעולה בין מותגי בירות הקראפט הישראליות של הכרם לבין "גלנפידיך" מצטרף לשורה של שיתופי פעולה ייחודיים שנוצרו במהלך שנת המאה להיווסדה של החברה בין מותגיה הישראליים לבין מבשלות בירה בינלאומיות.
כך נוצר שיתוף הפעולה Desert Haze בין מבשלת "הנגב" ל-Mikkeller הדנית ושיתוף הפעולה Malka Chouffe בין מבשלת "מלכה" לבירה "שוף" הבלגית.

"הכרם" – מאה שנים של עשייה
חברת "הכרם", מהחברות הוותיקות והגדולות בישראל בתחום הייבוא, השיווק וההפצה של משקאות חריפים, יינות ובירות, הוקמה בשנת 1921 ע"י ישראל אפשטיין ונותרה במשך כל שנות קיומה בבעלות המשפחה.
כיום היא מנוהלת על-ידי ניניו של המייסד – יו"ר הדירקטוריון, אריאל אפשטיין, שכיהן כמנכ"ל עד תחילת השנה; המנכ"לית הנוכחית, נורית שמיר (לבית אפשטיין), וסמנכ"לית השיווק, רונית אבנר (לבית אפשטיין).
במשך השנים צמחה החברה מעסק משפחתי קטן, לחברה המעסיקה כ-180 עובדים, עם מחזור מכירות שנתי של כ-300 מיליון ₪.
החברה מייצגת בישראל מאות בתי מותגים שהמובילים והמוכרים בהם הם מותגי הוויסקי "גלנפידיך", "בלויני", "גרנטס'", וודקה "סטולי", "יגרמייסטר", "רמי מרטן", "קואנטרו", "ג'ים בים", "טולמור דיו" וג'ין "הנדריקס", ומגוון יקבים רחב לא פחות עמם נמנים בין השאר "בולינג'ר", "שאפוטייה", "אנטינורי", "אלגריני", "טורס", "וגה סיציליה", "קאטנה זאפאטה", "שאטו סיינט מישל", "וילה מריה" ויקבי "דלתון" ו"ויתקין" הישראליים.
בתחום הבירה, חברת "הכרם" היא הבעלים של מבשלת "הנגב" הישראלית ושותפה במבשלת "מלכה". בנוסף, החברה משווקת מגוון רחב של מותגי בירות איכותיות ובהם "באדווייזר", "בקס", "שוף", "מרדסו", "בלו מון", "ברודוג", "פרנסיסקאנר", "פולרס'", "ליפמנס", "דובל" ועוד. אשתקד נכנסה חברת "הכרם" לתחום הקפה והחלה לייבא מותג קפה איטלקי בשם "וסקובי" ואת מותג מכונות הקפה לקהל המקצועי, "לה מרזוקו".

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות