שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

נפתחה מחדש מסעדת אורי בורי בעכו

באירוע חגיגי

"העיר עכו נמצאת בימים אלה בתנופת פיתוח וצמיחה מואצת." כך אומר ראש העיר עכו שמעון לנקרי.
אמש היינו אורחי המחלקה לתיירות של עיריית עכו וסיירנו בהובלתו של דני ארמה – ראש תחום תיירות, ברחובות ומרתפי העיר עכו העתיקה ובנמל. זה היה סיור מעניין ומחכים, בעיר המלאה באתרים היסטוריים יפים מאוד ומטופחים וגם בשוק מאוד ייחודי. אני, כהרגלי, צילמתי הרבה מאוד ואעלה את רשמי במספר פוסטים.
אני פותח במידע על אירוע חגיגי בו השתתפנו. מסעדת אורי בורי, המיתולוגית, נפתחה רשמית מחדש, לאחר שהייתה סגורה בעקבות שיפוצים נרחבים, לאחר שנהרסה ונשרפה ע"י מתפרעים. בין האורחים היו ראש העיר, שמעון לנקרי, שגריר ארה"ב בישראל תומאס ניידס, שברך את ראש העיר ותושביה לחזרה לתקופה של תיירות פורחת וחיי שגרה וראשי תחום התיירות בעכו.
הייתה גם הופעה ייחודית של מקהלת שלש הדתות שבה שרות שלוש נשים מעכו.
האירוע גם נועד לציין פתיחה רשמית מחדש של אתרי תיירות ומסעדות שהיו סגורים: מסעדת אורי בורי, מרכז המבקרים JNF , בית המלון אפנדי וצימרים ייחודיים כמו : מליסנדרה , איטאנה, צימרים של רשת Housestory .
ראש העיר שמעון לנקרי: העיר עכו נמצאת בתנופת פיתוח וצמיחה מואצת. בשבוע שעבר יצאו לשיווק כ2,000 יחידות דיור במזרח העיר וזאת לצד פיתוח משמעותי של התיירות בעיר. אני צופה בהתרגשות בחזרתם של התיירים לעיר. הפתיחה מחדש של הצימרים , שנשרפו בפרעות, מסעדת אורי בורי ומרכז המבקרים JNF ,לצד פתיחת צימרים חדשים, ובנייה מואצת של בתי מלון ממחישה יותר מכל את העובדה , שעכו הייתה ותהייה עיר מובילה בתיירות וקולינריה. אני מברך את אורי בורי ואת כל בעלי המסעדות והעסקים, להמשך הצלחה, וגאה יותר מכל בתושבי העיר ובהישג המשמעותי שרשמנו השבוע, עם קבלת פרס החינוך.
אורי ירמיאס – מסעדת "אורי בורי" : "אני שמח ומתרגש לפתוח מחדש את מפעל החיים שלי.
אני מעדיף לא לעסוק בעבר ולהסתכל קדימה בכל מה שקשור למסעדה אבל חושב שחשוב מאוד להבין את הסיבות שהביאו אותנו למצב הזה ולהבטיח שלא יישנו בעתיד. אני בעד חיים משותפים, מאחר ועוד לא פגשתי את החכם שהראה לי דרך אחרת המתקבלת על הדעת להבטיח עתיד טוב יותר לילדים ונכדים שלנו ואני דבק בדרך הזו.
אסור לנו, לאנשים הנורמטיביים המהווים רוב לאפשר לקיצוניים להתוות לנו את החיים. אנחנו צריכים לחיות פה בשיתוף פעולה של כל הדתות והאמונות וכלל האוכלוסייה ואני מאמין שעם כבוד אפשר להשיג יותר מאשר עם טנקים ורובים. מדינת ישראל חזקה ולכידות של כל חלקיה תחזק אותה אף יותר. אני בטוח שהמסעדה תפעל לרווחת ולשמחת כולם ומאמין בעכו כמנוף כלכלי של הגליל המערבי וכמקום מדהים ברמה העולמית וצופה לעיר עתיד מזהיר".
המלצרים והמלצריות הגישו לנו לטעימה מספר מנות טעימות, המבוססות על דגים. מנות רבות ומגוונות יש בתפריט המסעדה וגם מבחר היינות מיקבי ישראל הוא גדול מאוד.
אפשר לקבל מידע על התפריטים בקישור הבא: https://www.efendi-hotel.co.il/uriburi/
תודה למארחים .

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות