שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

רשת חינאווי Wine & More משיקה מתחם קולינרי חדשני

מסחר ומסעדה בעיר נוף הגליל (נצרת עילית)

רשת חינאווי Wine & More, מרחיבה את פעילותה העסקית ומשיקה מתחם קולינרי חדשני בעיר נוף הגליל (נצרת עילית). מתחם הקונספט הייחודי מתפרש על פני שטח של 850 מ"ר ומאגד תחת קורת גג אחת שטח מסחר ומסעדה.
חנות יינות, אלכוהול ובירות, חדר יישון יינות, קצביית פרימיום. שתכלול גם בשרים מיושנים ונתחים ייחודיים, מעדניית גבינות בוטיק מיובאות ודליקטסים עם למעלה מ- 020 סוגי גבינות, קומת גלריה VIP, חדר סיגרים ובגולת הכותרת: מסעדת בשרים "חינאווי גריל".
מתחם גדול זה משלב בין קטגוריות שונות בחלל אחד ומעניק חווית אירוח כוללת על כל גווניה. שטח המסחר משתרע על פני 600 מ"ר ושטח המסעדה הוא 250 מ"ר. זהו הסניף העשירי במספר של הרשת, שסניפיה ממוקמים באזור גוש דן והשרון.
משפחת חינאווי שמזמן הפכה לשם מותג, החליטה להרחיב את עסקיה לאזורים גיאוגרפיים נוספים. לאחר ביקור בנכס, נולד הרעיון לייצר חלל ייחודי המספק חוויה כוללת של 360 מעלות בניחוח של חו"ל.

היקף ההשקעה בהקמת מתחם הקונספט החדש נאמד בכ-5 מיליון ₪. עיצוב המקום הושפע ממאפייני האזור וכולל חלל שיקי ומואר עם תקרה גבוהה במיוחד וקומת גלריה המעוצבים בקווים נקיים המשלבים אלמנטים ופיסים דומיננטיים ויוקרתיים.
מתחם זה של רשת חינאווי Wine & More נועד לשרת את תושבי האזור, ולא רק. בשל ייחודיותו, הוא צפוי להוות מוקד משיכה ללקוחות מכל קצוות הארץ לרבות מטיילים ותיירי פנים וחוץ. מבקרי המתחם יחשפו לעשרות מותגים חדשים ולמיטב הטרנדים המובילים בעולמות הקולינריה, היין, האלכוהול והסיגרים, כך שללא ספק צפויה חוויה מעשירה בסטנדרטים בינלאומיים.
גולת הכותרת להשלמת הקונספט במתחם היא "חינאווי גריל"- מסעדת בשרים אותנטית שתגיש בעיקר נתחי פרימיום מיוחדים, צפויה להיפתח בקרוב. מטבח המסעדה יעניק קריצה וטוויסט למנות מסורתיות ויוגשו בה לצד מנות מיוחדות יינות מהשורה הראשונה.
מסעדת הקונספט הבשרית של חינאווי Wine & More תהיה פעילה לאורך כל ימות השבוע וסופי שבוע החל מהשעה  12:00בצהריים ועד 23:00 בלילה.

ואסים חינאווי מבעלי רשת חינאווי Wine & More : "אנו נרגשים להשיק את מתחם הקולינריה הראשון מסוגו בארץ הכולל תמהיל ייחודי של מותגים מובילים במקום אחד, היוצרים חגיגת חושים אינסופית. כחלק מפעילותנו העסקית אנו מקפידים לחדש ולראשונה מזה שנים החלטנו לאגד בין תחומי הליבה שלנו למסעדה במטרה לייצר קונספט אחר. זהו הסניף העשירי במספר שאנו משיקים והוא מזקק לתוכו 50 שנות עשייה ומצוינות שהוביל אבינו ג'ורג' ואנו-שלושת בניו ממשיכים בדרכו במטרה להצעיד את הרשת קדימה".
"החזון שעמד מאחורי הקמת המתחם היה להעניק תחושה של קפיצה קצרה לחו"ל המשלבת בו במקום חווית אירוח במספר תחנות. חוויה שיכולה להתחיל כבר בשעות הבוקר עם למברוסקו ופלטת גבינות, עישון סיגר איכותי בחדר הסיגרים לצד טעימת משקה מיושן, בחירת נתח ייחודי במסעדת הגריל והתענגות על יין, שאפשר לרכשם בחנות. כיום אף שחקן בשוק אינו מציע סינרגיה מושלמת שכזו, כך שאנו בטוחים שרבים מלקוחותינו יבקשו לשחזר חוויה זו שוב ושוב".

אנדריי חינאווי, מבעלי הרשת:"מעבר להיקף ההשקעה הכספית הניכרת במקום, הושקעו משאבים רבים גם בגיוס ההון האנושי, בהעשרת הידע המקצועי של הצוותים במטרה להעניק מצוינות בשירות וערך מוסף למבקרים. מתחם זה צפוי לסייע בהנעת גלגלי הכלכלה המקומית ולספק עשרות מקומות עבודה לתושבי הסביבה. אנו מכוונים שמתחם זה יהווה ציר מרכזי בנוף הכולל ויציע לציבור תכנים ייחודיים ופעילויות שוטפות לאורך כל השנה, לרבות חגיגות הכריסמס הקרבות".
חינאווי Wine & More שדרות מעלה יצחק 3, נוף הגליל.
שעות פתיחה:
א'-ד- 9:00-22:00. ה'-ו'- 9:00-23:00. ש'- 10:00-23:00.
טלפון: 077-5003626.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות