שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

השקת סדרת טופו קראנצ'ים

טבעול נכנסת לעולם הטופו 

בשנים האחרונות סגמנט הטופו המצונן צובר ביקוש רב בקרב הצרכנים בישראל.
בשנת 2020 צמח שוק הטופו בכ-60% בהשוואה לשנת 2019 והגיע ל-60 מיליון ₪ . צמיחה זו מהווה תוצאה ישירה של שינויי הרגלי התזונה של הצרכנים ואימוץ תזונה צמחונית או טבעונית, גם אם באופן חלקי.
על מנת להעניק לצרכן הישראלי מגוון פתרונות חדשניים, טבעול נכנסת לעולם הטופו באמצעות פתרון ייחודי ומשיקה את סדרת טופו קראנצ'ים – טופו במרקם רך, מזין, בציפוי קריספי המאפשר חווית צריכה חדשה ופריכה לטופו.

סדרת טופו קראנצ'ים תכלול 2 מוצרים שיהיו אלטרנטיבה למנה עיקרית כחלק מעולם דמוי הבשר של טבעול: טופו קראנצ'ים בטעם טבעי וטופו קראנצ'ים צ'ילי פיקנטי, לשדרוג וגיוון הארוחה.
ההחלטה להתרחב לתחום הטופו נולדה מהתובנה שצרכנים מעוניינים בטופו כחומר גלם טבעי, בריא ומזין ,אך מחפשים את הדרך הטובה ביותר לתבל אותו ולהפוך אותו לארוחה טעימה וקלה להכנה. הסדרה שהשיקה טבעול תאפשר לצרכנים לגוון את המנה העיקרית וליצור חוויה טעימה, מפנקת וקלה להכנה. הסדרה הנה טבעונית ומעניקה מענה לטרנד הטבעונות החזק והצומח.

עדי קוהלי, מנהלת פעילות טבעול בישראל: "אנו גאים לחדש ולרענן את מגוון המוצרים שלנו בהתאם לדרישות הצרכנים. נוכחנו לגלות שהטופו הוא חומר גלם מבוקש ואהוב, אך צרכנים רבים אינם יודעים כיצד להכינו. בנוסף, ראינו כי קיימת עלייה בביקוש לטופו וכי הצרכנים מחפשים כל הזמן פתרונות קולינריים. לאור כך השקנו את המוצר במטרה להעניק מענה לאוהבי הטופו וליצור חוויה טעימה, מפנקת ומזינה. אנו מאמינים כי באמצעות סדרה חדשנית זו נשדרג את החוויה הקולינרית הצמחונית".

טופו קראנצ'ים – צילום סטודיו אסם

מחיר ממוצע לפי מיי סופרמרקט : 29.90 ₪ וניתן לרכוש בחנויות ברחבי הארץ.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות