להתענג בטעם עוגת בראוניז בלי להדליק את התנור!

11/11/2021
M&M's בראוני פאדג' המשך »

סדרת עדשי השוקולד המובילה בארץ ובעולם, מתרחבת ומתחדשת עם M&M's בראוני פאדג'.
הטעם החדש מגיע באריזה בצבע סגלגל כשעליה דמותה של Ms. Brown אחת הדמויות של M's&M – מחזיקה תבנית אפייה עם עוגת בראוניז ביד אחת וביד השנייה M's&M מתוכו מבצבץ מילוי הפאדג' השוקולדי.

קלי לוין , מנהלת מותגי השוקולד במרס ריגלי ישראל: " ישראלים אוהבים לארח. גם אורחים לא צפויים שקופצים לבקר. M's&M בראוני פאדג' נותן פתרון לכיבוד מושלם שאינו דורש הכנה או אפייה. בנוסף יכול להוות פינוק לצד הקפה או נשנוש אישי."

M&M's בראוני פאדג' נמכרת בשקית של 40 גר' במחיר מומלץ לצרכן של 3.9 ₪.
ניתן להשיג במגוון רשתות השיווק והפארם.

M&M's הושק לראשונה ב-1941, כשצבעה המקורי של סוכריית השוקולד היה חום בלבד. המוצר יועד בתחילה לצבא ארה"ב במלחמת העולם השנייה, כשהרעיון שעמד מאחוריו הוא שהמעטפת החיצונית נמסה פחות משוקולד רגיל וכך יכולה לעמוד בתנאי השטח. עד שנות ה-50 סוכריות השוקולד של M&M's הפכו כל כך פופולאריות כשבחברה החליטו שהאות M תוטבע על כל אחת מהן כדי לבדל אותן מחיקויים אחרים בשוק.
עד מהרה הפכו הסוכריות הצבעוניות לאחד ממותגי העל של חברת מרס מהמוכרים והאהובים בכל רחבי העולם, כאשר בכל יום מיוצרים כ- 400 מיליון חטיפי M&M's.
בישראל ניתן להשיג גם את הטעמים האהובים מהסדרה של M&M's שוקולד ו- M&M's בוטנים, בשקית אישית של 40 גר' ובשקית משפחתית של 190 גר'.


 מרס (MARS)
תאגיד הממתקים הבינלאומי מרס נוסד בארצות הברית לפני מעל ל-100 שנים ומייצר בעיקר ממתקים ושוקולדים מוכרים ואהובים כגון M&M's, Snickers, Skittles, Orbit ועוד רבים וטובים (וטעימים), אך גם מוצרי מזון נוספים וכן מזון לחיות מחמד. לתאגיד הבינלאומי מחזור מכירות של 35 מיליארד דולרים בשנה וכ-125 אלף עובדים ב-82 מדינות. בישראל מועסקים כשישים עובדים במטה החברה ברעננה.

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *