חוגגים חנוכה באשדוד

07/11/2021
8 ימים ו-8 סיורים המשך »

 במהלך ימי חנוכה, החברה לתיירות אשדוד, יחד עם מדריכים ומורי דרך מקומיים, ארגנו לתושבי העיר ולמבקרים סדרת סיורים מרתקים ופעילויות לכל המשפחה, בכל יום סיור אחר.

במהלך ימי החג אפשר לטייל עם עששיות לאורך קו החוף יחד עם השקיעה, להכיר את העולם המופלא של ציורי הגרפיטי בעיר, לפגוש את בעלי החיים המתגוררים בלב טבע האורבני, וגם ללמוד ללקט ואף לטעום מעולם הצומח העשיר. בנוסף תוכלו גם לגלוש על החולות, להכין ספינג'ים ולהעיף עפיפוני אקרובטיקה.

דיונה – צילום אבי רוקח

הכנת ספינג'ים לחנוכה וסיור עששיות. 29/11 בשעה 16:00. מחיר 45 ₪
להצטרף לסיור עששיות לאורך החוף, בו לומדים מי מזין את הים? כמה זנים של בעלי חיים יש בים? אלו אוצרות טבע טמונים עמוק בים ועוד. בסיום הסיור מכינים יחד ספינג'ים חמים וטעימים לאורה של עששית.

גרפיטי קידס. 30/11 בשעה 17:00 מחיר: 37 ₪
בין סמטאות העיר שוקקי החיים,  מתגלה עולם מסקרן של אמנות עכשווית. במהלך הסיור שומעים את התהליך שמאחורי התופעה, מכירים  את המרחב הציבורי ודמויות מרכזיות שצבעו את הרחובות, ולסיום משתתפים בסדנה פעילה וחוייתית בה הופכים קיר רגיל ליצירת אומנות משותפת וצבעונית.

הצומח והחי בנחל לכיש. 1/12 בשעה 10:00. מחיר:  30 ₪
מכירים את הסיפור של נחל לכיש, וצופים יחד בחיי הטבע העירוני שנוצרו במקום, ובנדידת הציפורים. המשתתפים בסיור יקחו חלק גם בתהליך של בדיקת איכות המים בנחל, הקובע אם מותר לקיים את השייט. כיאה לחג, את הסיור מקנחים עם סופניות.

גלישת חולות 2/12 בשעה 14:30. מחיר: 72 ₪
בראש הדיונה הגדולה באשדוד מציעים פעילות מאתגרת ומפתיעה בעוצמתה- גלישה חוויתית על גבי חולות לבנים, המהווים שריד אחרון של חולות נודדים במרכז הארץ. לצד הגלישה יחכה למבקרים מתחם עם פינת זולה, מוזיקה, משחקים, קפה וכיבוד קל.

סיור ליקוט צמחים. 3/12 בשעה 14:00. מחיר: 53 ₪
השפע בטבע – ליקוט צמחים אכילים ובריאים בטבע. הסיור מכירים את צמחי העונה האכילים שנמצאים בשדות, טועמים, מטיילים, מלקטים, ומבינים איזה שפע יש בשדות. בסיום הסיור מכינים יחד סוכריות מן הטבע

סיור צפרות בנחל לכיש. 4/12 בשעה 10:00. מחיר: 10 ₪
יוצאים אל הטבע עם משקפת, ומכירים את בעלי הכנף בנחל לכיש, ובעזרת מגדיר לומדים לזהות את הסוגים השונים. סיור מחקרי וחוויתי הלוקח אותנו לריאה הירוקה של העיר.

סיור עששיות ומופע אור קולי  אור קולי במצודה. 5/12 בשעה 19:00. מחיר: 45 ₪
סיור מרתק לאורך קו החוף לאורן של עששיות, המסתיים באתר המצודה העתיק, במופע מיוחד, מרשים ועשיר באפקטים, הנע בין קירותיה העתיקים המקוריים  של המצודה, ומספר את סיפורה של אשדוד – החל מימי האדם הקדמון, דרך הפלישתים ועד ימינו, מזווית ראיה ייחודית. הים, שגליו האינסופיים מלטפים את חופי אשדוד מיליוני שנים, הוא זה שמספר את ההיסטוריה של העיר.

סדנה להטסת עפיפוני אקרובטיקה. 6/12 בשעה 15:00. מחיר 43 ₪
להכיר את תולדות העפיפונים ולהתנסות בהטסה של עפיפון אקרובטי – עפיפון עצום בגודל 2 מטרים וחצי.

להיכנס לתוך עולמם המופלא של העפיפונים, דרך ההיסטוריה העשירה שלהם ועד ימינו, וייתן הדרכה מפורטת על הדרכים הכי טובות להטסת עפיפונים בכלל, ועפיפוני אקרובטיקה בפרט. כל משפחה תקבל עפיפון אקרובטיקה משל עצמה, אותו תסיים להרכיב, ולאחר מכן, לקראת השקיעה, תעיף את העפיפון שלה אל השמיים.

לפרטים והרשמה, אתר תיירות אשדוד: https://visit.ashdod.muni.il/

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *