שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

יופי של מדינה בגלריית "SKIZZA" שבירושלים

חברת Yoffi משיקה תערוכת גלויות - Israel של Yoffi

"החיים הם כמו גלויה", החכם הגדול ישראל מאיר, 1933 (המכונה "החפץ חיים")

התערוכה, Israel של Yoffi, היt יוזמה של חברת “Yoffi”, חברה לייצור מתנות ומזכרות מארץ ישראל, ופרי שיתוף פעולה עם קבוצת הג'רוזלם פוסט
בתערוכה מוצגות יצירות של שלושים ושישה ישראלים מוכשרים, עולים חדשים וותיקים, אשר מציגות את ישראל כפי שהיא משתקפת בעיניהם.
היצירות משקפות פרסונות מקומיות, מונומנטים היסטוריים ונופים עוצרי נשימה, לצד פלאי ההתקדמות הטכנולוגית.

התערוכה ללא תשלום בין התאריכים 20.10-15.11 בגלריית "SKIZZA" (בית אות המוצר הירושלמי דרך חברון 12) שבירושלים. הציורים והרישומים המקוריים בתערוכה יודפסו כגלויות צבעוניות, וימכרו בנפרד או כחלק ממארזי המתנה הייחודיים של "Yoffi" מישראל.

חברת "Yoffi" הוקמה בשנת 2015 על-ידי משפחת מאיופיס שעלתה לישראל מרוסיה בשנת 2015, ומייצרת מתנות ומזכרות קולינאריות מארץ ישראל.
החברה המשפחתית, אשר שיווקה בתחילה את מוצריה רק ללקוחות מעבר לים, חרטה על דגלה להציג את ישראל היפה והטובה באמצעות השפע והטוב בו התברכה.

"הרעיון להפיק גלויות של ישראל, עלה מאותו הדחף שהוביל אותי להקים את העסק – לסייע לאנשים לשמור על קשר באמצעות טעמים וריחות המאפיינים את כל הטוב בו התברכה ארץ ישראל", מספר ארקדי מאיופיס, אבי המשפחה ומייסד חברת "Yoffi".
"אנו מסתכלים על מוצרינו כדיפלומטיה קולינרית, וכמוהן גם הגלויות מייצגות את הטוב של ישראל – כפי שמשתקפות במבט של פנים וחוץ. "באמצעות תערוכת הגלויות" מוסיף מאיופיס, "אנו מציגים בפני הקהל הישראלי את נקודות המבט של העולים לישראל ואת פניניי היופי בארץ כפי שמשתקפות בעיניהם".

מרינה שלסט, אוצרת התערוכה, גלריית “SKIZZA”: "מאיופיס החליט להראות את ישראל כפי שאנחנו רואים אותה מבפנים, רעיון זה הוליד את הפרויקט – מדינה קטנה בעיני יוצאי אימפריה ענקית לשעבר. המקום הטבעי להציג יצירות אלה הוא בגלריה שלנו שהוקמה לפני כמעט 15 שנה ומאז הפכה למרכז חשוב לחיי התרבות של דוברי רוסית בישראל".

גלויות תערוכת 'יופי של ישראל' צילום חברת יופי

האמנים המשתתפים בתערוכה:
אנה ברינסקי, אירינה פרס, יקטרינה חזינה, וולנטין סטפשין, קטיה רויז, יקתרינה ירלינה, מיכאיל קפלן, לנה בליצקיה, אנה מרימונט, אירנה ספקטור, אינה זקס, מאשה אורלוביץ’, מריאנה קורול, אנסטסיה גורסקי, אנדריי שמטניק, בנימין קלצל, אהרן קרביץ, צבי מירקין, נטליה קוליקובה, יוליה סטוצקיה, זואי סבר, טטיאנה גישפלינג, ילנה דניסנקו, מיכאיל ברנובסקי, סרגיי חבוסטנקו, דוד חננשווילי, טטיאנה רטוש, קסניה רבזין, אירינה סורוצ’ינסקאי, אלינה יופה־ פיקובסקיה, למוסיה קודריאבצבה, רגינה שפיר, לידיה חיט, איוון שצ’וקין, יצחק ארד (אנטולי רודניצקי), שמואל שלסט
הפרויקט נערך בשיתוף פעולה עם קבוצת הג'רוזלם פוסט ובתמיכת איש העסקים רומן אברמוביץ'.

חברת "Yoffi"
"Yoffi" הינה חברה בבעלות משפחתית, משפחת מאיופיס, משפחה גדולה שעלתה לישראל ממדינות שונות ברחבי העולם. משפחה עם היסטוריה ענפה שהגיעה במקור מריגה, לטביה. לאחר שחזר לארץ עם ילדיו ונכדיו, הקים כאן ארקדי מאיופיס את חברת "Yoffi", שהיא לא רק מילה בעלת משמעות בעברית, אלא גם קשורה לשם המשפחה, ומהווה ומותג המייצר מגוון רחב של מתנות קולינריות מעוצבות וייחודיות, המכילות מוצרים טבעיים, כשרים, תוצרת כחול לבן וטעימים. החברה מאמינה בשילוב בין אהבת הארץ ואוכל טעים ומפיצה את הבשורה על תוצרת ישראלית משובחת ברחבי העולם.

בית אות המוצר הירושלמי – מרכז תרבות ואמנות וגלריית "SKIZZA"
בירושלים, מול חומותיה של העיר העתיקה, נמצא מרכז האמנות והתרבות “בית אות המוצר הירושלמי”. בית אות המוצר הירושלמי, מוסד ללא כוונת רווח, הינו מרכז ליצירה ותצוגה של אמנות ירושלמית ייחודית. במקום יוצרים כ-35 אמנים בעלי "אות המוצר הירושלמי" בבתי מלאכה ברחבי הבניין, הפועלים לקידום קהילת אמנים איכותית בירושלים בתחומי האמנות השימושית: עיצוב קראמי, אומנות הזכוכית, ריקוע ופיסול נחושת, יודאיקה עכשווית, אומנות הזכוכית- ויטראז', פסיפס ופיסול בזכוכית.

לפני 15 שנה, הוקמה, על ידי האוצרות וחוקרות האמנות מרינה גנקינה ומרינה שלסט והאמן שמואל אנטולי שלסט, מגלריית “”SKIZZA. לאורך שנים, ערכה הגלריה תערוכות רבות – הן באולם התערוכות של מרכז האמנות והן הרחק מגבולות ישראל. פעילות זו נעשתה בחסותם ותמיכתם של משרד הקליטה, קרן "Genesis", "נתיב", עיריית ירושלים, ההסתדרות הציונית העולמית. SKIZZA”” הפכה למרכז חשוב לחיי התרבות של דוברי רוסית בישראל.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות