שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

נפטר בועז אליאב

מייסד חברות Vgarden וגרין לייט

הלך לעולמו בועז אליאב, טכנולוג המזון המומחה ואחד ממייסדיה של חברת המזון הטבעוני וי-גארדן (Vgarden), בעלת מותג המזון הטבעוני "משומשו" וחברת "גרין לייט", יצרנית המזון ללא גלוטן הגדולה בישראל.

בועז אליאב – צילום אלבום משפחתי

אליאב היה בעליה של חברת הדר-פוד, שיחד עם קיבוץ גן-שמואל הקימו את חברת המזון לייצור גבינות טבעוניות ותחליפי בשר, שמוצריה נמכרו בישראל תחת מותג "משומשו". לאחרונה חתמה החברה על עסקה עם חברת לאומי פרטנרס, זרוע ההשקעות הריאליות של בנק לאומי, אשר תשקיע כ- 55 מיליון שקל בוי-גארדן לצורך הרחבת פעילותה הבינלאומית. בנוסף היה בועז אליאב בעליה של חברת "גרין לייט", יצרנית מוצרי המזון ללא גלוטן, אשר הוקמה בשותפות עם חברת "איתנ'ס", המתמחה בשוק מוצרי האפייה והפכה במרוצת השנים למובילת הקטגוריה בתחום הללא גלוטן.

 אייל אדוט, ממייסדי Vgarden, אשר משמש כמנכ"ל משותף לצד בנו של בועז, עומר אליאב: "אנו חווים אבידה קשה וזהו רגע משבר לכולנו. בועז היה הרוח החיה של החברה, כושר הפיתוח והיכולות המקצועיות שלו שמו אותנו על המפה והפכו את משומשו לשחקנית מובילה בשוק הטבעוני בארץ ובעולם, וכך נמשיך".
שותפו איתן בן אפרים, מנכ"ל חברת גרין לייט: "בועז היה אחד האנשים המיוחדים שהכרתי, יזם סדרתי ובעל מעוף וחזון. עם לכתו, חזונו לא יאבד ואנו נמשיך בדרכו על מנת להמשיך ולשמור את גרין לייט כמובילה בתחומה".

אליאב ז"ל (68), התגורר בישוב גבעון החדשה, והותיר אחריו רעייה, 5 ילדים ונכדים.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות