#גמאני_מרימה_כוס_לַחַיִּים

25/09/2021
יקב רקנאטי במסע תמיכה בנשים המתמודדות עם סרטן השד המשך »

לרגל חודש המודעות לסרטן השד, שיחול בחודש אוקטובר, גם השנה נרתם יקב רקנאטי לתמוך בהעלאת המודעות לגילוי מוקדם ולתמיכה בנשים המתמודדות עם המחלה, ולסייע לעמותת גמאני – העמותה הישראלית לסרטנים נשיים, אשר מלווה יום יום, ובהתנדבות מלאה, נשים חולות ומחלימות.
זהו שיאו של שיתוף פעולה מתמשך ותמיכה בפרויקטים שונים של העמותה

כל יינות היקב, הנמכרים בחנויות ובמסעדות, במהלך החודש כולו, ייעטפו בחבק ורוד ועליו הכיתוב #גמאני_מרימה_כוס_לַחַיִּים.
5 אחוז מרווחי מכירת היינות במהלך חודש אוקטובר יועברו תרומה לעמותה.
כחלק ממהלך כולל של החברות המובילות במשק, גם תמונת הנושא של היקב ברשתות החברתיות תוחלף לגווני ורוד, כדי להעלות את המודעות לגילוי מוקדם של סרטן.

ליאת משען, מנהלת השיווק של יקב רקנאטי: "אנו גאים להמשיך בשיתוף הפעולה המרגש והעוצמתי עם עמותת "גמאני. השיתוף לא מסתכם רק בהעברת תרומה כספית אלא תמיכה בתפיסת עולם כוללת של אופטימיות, חשיבה חיובית ואמונה בחיים, שהם מיסודות הקבוצה. החסות של היקב ניתנת לחוויות מעצימות כמו הפקת האופנה אותה ליווינו באופן צמוד ותמכנו בה ומיזמי תוכן מעצימים נוספים הצפויים בהמשך".

יפית אלפרסון אלמליח ושרית צאיג מנהלות גמאני  – העמותה הישראלית לסרטנים נשיים: "מה שמוביל אותנו לאורך כל הדרך זו הקהילתיות המחבקת, האופטימיות והתשוקה לחיים.
אנו שמחות שמצאנו שותפים לדרכנו זו ומתרגשות להמשיך בשיתוף הפעולה עם יקב רקנאטי שמאמינים גם הם באופטימיות, חשיבה חיובית ואמונה בחיים. הם מלווים אותנו בחיבוק ושותפות בחשיבות העלאת המודעות."

צילום שלי פדן לורבר ועמרי מירון

גילוי מוקדם מציל חיים זו לא קלישאה – אל תתלבטי, תבדקי!!!

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *