שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

"בירה מלכה רובי" – גם בחנויות

מחווה לתום כהונת נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין

חברת "הכרם" , המציינת 100 שנה להיווסדה, משיקה את "בירה רובי" של מבשלת "מלכה", שבבעלותה. מהדורת האספנים החד פעמית שנוצרה לכבוד תום הקדנציה של נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין, תשווק לקהל הרחב.

המהדורה המוגבלת של בירת הקראפט, המבוססת על טעמים וסגנון שהנשיא לשעבר אוהב, תהיה זמינה בחנויות המובחרות לזמן מוגבל ועד לגמר המלאי.
מחיר לבקבוק בחנויות ינוע סביב 15 שקלים. "הכרם" תתרום את הרווחים מהמהדורה לעמותת "בית אורי – בית לאנשים עם צרכים מיוחדים".

בקבוק הבירה מעוטר באיור מיוחד במינו שאייר האמן עמית שמעוני – "היפסטורי" המתאר את העבודה: "החולצה הצהובה שלובש הנשיא באיור מסמלת חופש וגם את אחת האהבות הגדולות שלו – בית״ר ירושלים. סיכת דגל ישראל נשארה במקומה גם אחרי שהחליפה ירדה. הסמיילי על הטי-שירט מתכתב עם החיוך הפנימי והחיצוני של רובי והקעקועים שמעטרים את גופו – סמל המנורה ואייקון המסמל את היותו צמחוני. והשרשרת כמובן – מציגה 3 מתוך האהבות הגדולות שלו – מדינת ישראל, בית״ר ירושלים וכמובן נחמה ז״ל שהיא חלק בלתי נפרד ממי שהוא".

הבירה בבקבוק מכילה 6.5% אלכוהול והיא בסגנון בלונד אייל בלגי, המאופיינת בטעמי רקע של הדרים הנובעים מתוספת קליפות תפוז בתהליך הבישול, לצד שימוש בכשות מיוחד.
הבירה המיוחדת הוענקה לנשיא העשירי של מדינת ישראל כמתנת פרידה בחודש יוני האחרון, במעמד מנכ"לית חברת "הכרם", נורית שמיר, סמנכ"לית שיווק של החברה, רונית אבנר, בעלי בירה מלכה, אסף לביא ודן לביא וכן מאייר התווית עמית שמעוני.

מנכ"לית חברת "הכרם", נורית שמיר: "אנו שמחים וגאים להוציא למכירה לציבור את המהדורה המיוחדת של בירה 'מלכה' כחלק מהצעדים שאנחנו עושים לציין 100 שנים לחברת 'הכרם'.
תרומת הרווחים מהמכירות של הבירה, אותה הענקנו בהתרגשות ובהערכה רבה לנשיא לשעבר, רובי ריבלין, תועבר לעמותה שהייתה קרובה במיוחד לליבם של נחמה ז"ל ורובי ריבלין, 'בית אורי – בית לאנשים עם צרכים מיוחדים'. אני מאמינה כי עם סיום המלאי המוגבל בחנויות, מחירו של בקבוק מהסדרה צפוי לעלות משמעותית בקרב חובבי פריטי אספנות וקוראת לכל מי שאוהב בירה וגם למי שאוהב מזכרות, לרכוש כבר כעת את הפריט יוצא הדופן הזה".

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות