דיווח מיקב 70

21/08/2021
והזמנה לביקור ולטעימה המשך »


וואו, איזה אוגוסט היה לנו, ביקב 70 !
קורונה שעושה סימני חזרה, גל חום מטורף, שריפות ענק, לפעמים זה מרגיש כמו בסרט אפוקליפסה.
אבל אנחנו לא נותנים לשום דבר לעצור אותנו, אצלנו עסקים כרגיל! אנחנו ממשיכים קדימה ומזמינים אתכם לגלות את כל מה שחדש אצלנו.

מה היה לנו החודש
החודש התחיל עם בציר של סוביניון בלאן, זו תהיה השנה השנייה שבה נכין יין לבן ביקב שלנו כשלשמחתנו (ולצערנו) סוביניון בלאן 2020 אזל וכיום ניתן לשתות אותו ביקב בלבד.
המשכנו עם בציר של קריניאן שיהפוך לרוזה – ניסיון ראשון ותוספת קלילה לפורטפוליו שלנו.

מדוע רוזה ואיך קרה שהשנה החלטנו לעשות אותו? אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לבלוג שלנו ולקרוא את הטור שכתבה דנה לאבא שלי יש רוזה.

ואחרון אחרון חביב, יעלה ויבוא בחודש ספטמבר, כפי הנראה אחרי החגים (אבל אנחנו ממש לא מחליטים) בציר הפטי ורדו – היין האדום שלנו, פייר אנחנו מתרגשים!

מה כל הרעש מסביב לבציר?
בציר הוא התחלה אבל הוא גם סיום – התחלה של יין וסיום של מחזור גידול בכרם, התחלה של עבודה מאומצת ביקב וסיום עבודה מאומצת בכרם.
מחזור החיים של יקב וכרם הוא מלא מתחים ואי וודאות – האם הכרם יניב את התפוקה המתאימה לנו, האם הפרי יהיה טוב, מתי יהיה יום הבציר ועוד תהיות עקב לוגיסטיקות הקשורות לבציר עצמו.
לאחר סחיטת הענבים, מתחיל מתח נוסף, האם הענבים יתססו ומתי ואיך יתגבש הטעם, מתי להוסיף את מה שצריכים להוסיף, ואיך יהיה בסוף, המון אי וודאויות שמכניסות מתח אבל גם מאד מרגשות.

מרגש לראות כיצד הכרם מתעורר מתרדמת החורף ומתחיל להוציא עלים ירוקים, איך הכרם כולו הופך למחזה מרהיב שאי אפשר להוריד ממנו את העיניים ואיך מגפן שהייתה מנומנמת, נולדים ענבים בשרניים ומתוקים. מרגש לראות איך הענבים הופכים אט אט ליין, איך טעמו של התירוש משתנה, איך התסיסה הופכת ממיץ תמים למשקה אצילי ואיך האורחים שלנו ביקב, נהנים לשתות אותו ולקנות כדי להמשיך ולשתות ממנו בבית.

מבחינתנו, אין עוד עבודה בעולם שהיא כל כך מספקת.

שמתם לב שראש השנה כבר פה?
רק מזכירים לכם שערב ראש השנה חל בשבוע השני של ספטמבר! זה בדיוק הזמן להתכונן.
אנחנו מזמינים אתכם לפתוח את השנה עם יין אדום משובח זוכה מדלייה, במארז זוגי מהודר.
לעובדים שאתם מעריכים, ללקוחות חשובים, או למשפחה.

מגיעים להתארח אצלנו?
• אנחנו מארחים קהל חופשי בכל יום שישי בין השעות 10:30 – 16:00 – יש להזמין מקום מראש בקישור
• אנחנו מארחים קבוצות עד 25 איש בהזמנה מראש ובתכנית מותאמת לכל קבוצה. צוותים מארגונים, מסיבת יומולדת, או התארגנות של חברים.
מה קורה אצלנו בביקור? היכנסו לאתר כאן וגלו.

shimon@70winery.com | 052-5232727 | 052-2243578
הרימון 75, אמונים

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.