שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

שני משחקים בגני יהושע, ברכבי גולף חשמליים

בילוי משפחתי בלי בדיקות ותווים

חברת Trippy, מציעה שני משחקים בגני יהושע בת"א, המתקיימים על גבי רכבי גולף חשמליים, המתאימים עבור 4 או 6 נוסעים. את הבילוי עושים במסגרת המשפחה או חברים בלבד, ללא צורך בתו ירוק או בבדיקות.

במרחב הבריחה אקו דרייב קווסט – Eco Drive Quest, ה"חדר" הוא גני יהושע, ובמקום לנסות ולברוח החוצה, המבקרים דווקא יכנסו לרכבי גולף חשמליים בהם ינווטו במרחבי פארק גני יהושע, יכירו פינות נסתרות ויפצחו חידות ערמומיות. כל זאת כדי להגיע למטרה הסופית – להצליח לנטרל את הפצצה שהטמין פרופסור כאוס. המטורף, לפני שהיא תהרוס לנצח את האיזון האקולוגי בתל אביב.

כדי להגיע למטרה ולעבור בין הרמזים יקבלו המשתתפים בתוך רכבי הגולף ערכת כלי עזר הכוללת זכוכית מגדלת, משקפת, מפה של הפארק עם רמזים, ועוד שלל אביזרים, ביניהם אפילו מצבר, בעזרתם פותרים את החידות.
בדרך לפתרון נהנים המשתתפים ממפגשים, מרתקים, עם עולמות החי והצומח בפארק ולומדים להכיר את המערכת האקולוגית המורכבת והמופלאה שמתקיימת בלב העיר.

משחק נוסף שהושק לאחרונה הוא נסיעת מבחן. במשחק החדש עולים על הרכבים, ובעזרת מפה מנווטים לשלל פינות חמד נסתרות ברחבי פארק גני יהושע, כמו פארק הסלעים, הגן הבוטני, אתר שבע טחנות ועוד.
בכל אחת מן התחנות עונים על חידות בנוגע לפארק, לת"א ולארץ ישראל. חלק מהתשובות מצריכות ידע כללי, ואת התשובה לאחרות תמצאו בנקודה אליה לקחה אתכם החידה.

כל המשחק מתקיים באמצעות אפליקציה, שתמסור בדיוק לאיזה נקודה צריכים לנסוע, ותיתן את השאלות שתצטרכו לפתור.
איזה סוג תפוזים גדלים בפארק? אילו גשרים עוברים מעל הירקון? וכמה חברים היו בשלישיית גשר הירקון? (זהירות, שאלה מכשילה) הן רק כמה דוגמאות לשאלות שתקבלו במהלך המשחק.

נסיעת מבחן בגני יהושע – צילום נדב כפיר

קיימת גם גרסה למשחק, מותאמת יותר למשפחות עם ילדים. "נסיעת מבחן קידס" מתאים לילדים מגיל יסודי, והחידות בו הן ברמת קושי מותאמת גם עבורם.
המשחקים כוללים גם משימות צילום משעשעות של המשתתפים ובסוף הפעילות נשלחת מזכרת מדליקה לשחקנים – וידאו קליפ ערוך הכולל את כל התמונות שנאספו מהפעילויות.

שעות פעילות: 10:00-19:00
עלויות: אקו דרייב קווסט: 115 ₪ לאדם (מינימום 4 שחקנים)
נסיעת מבחן: 360 ₪ לרכב של 4 נוסעים, 540 ₪ לרכב של 6 נוסעים.
משך הפעילות של שני המשחקים כשעתיים.

ליצירת קשר: [email protected] 050-8855618. לפרטים נוספים: https://trippy.org.il/

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות