שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

סיורי סליחות בסמטאות צפת

וסדנאות להכנת שופר

במהלך חודש אלול, בשעות לילה מאוחרות, מעט לפני עלות השחר, סמטאות העיר העתיקה בצפת מתעוררות לחיים עם אלפי מבקרים, המבקשים לחוות את הקסם והרוחניות של בירת הגליל, לבקר בבתי הכנסת העתיקים ולקחת חלק בפעילות הסליחות המתקיימות בצפת.

במרכז התיירות אסנט בצפת שקדו בחודשים האחרונים על תכנית ענפה של פעילות סליחות לזוגות, משפחות וילדים המותאמת גם לעליה בתחלואת הקורונה ולתו הירוק.

בין האופציות – סיור לילי באשמורת הבוקר בין הסמטאות עם סיפורי צפת מהמאה ה 16 ועד ימינו, צפת של ימי הסליחות, ביקור בקברי הצדיקים השוכנים בצפת וסיום באמירת סליחות בבתי הכנסת העתיקים.
מידי יום רביעי יתקיימו סיורי סליחות לכל המשפחה לאורם של עששיות, בשעה 20:00 בליווי מוסיקאלי עם שירת הסליחות.

בכל יום חמישי, בשעה 20:00 ,יתקיים סיור סליחות בסמטאות העיר העתיקה שיסתיים במופע מוסיקאלי גלילי מיוחד עם הזמירות של אמירת הסליחות.

מידי יום שישי בשעה 11:00 במרכז התיירות אסנט יקיימו סיור סליחות עם סיפורם של הסמטאות העתיקות בצפת. הסיור יסתיים בסדנה להכנת שופר כאשר תוכלו אפילו לקחת את השופר איתכם למזכרת!

"חודש הסליחות מהווה תקופה עוצמתית בה עם ישראל- דתיים, חילוניים ומסורתיים רוצים לטעום מהקדושה, האווירה והרוחניות. אנו מזמינים אתכם לחוות חוויה בלתי נשכחת של סליחות בסמטאות הקסומות של צפת-בירת הרוחניות של ישראל".

סיור עששיות מנגן- צילום- אסנט

לפרטים נוספים והרשמה: https://katzr.net/622056

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות