שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

יורדי הסירה – מביאים את עולם המסעדנות לאירועים

אירועי מטבחים פתוחים - ברמת מסעדת שף אביב משה

 השף אביב משה המנצח על התפריט, ומעצב הפנים האמון על עיצוב החלל החדש מיכאל אזולאי, כל אחד בתחומו, יצק תוכן ייחודי למקום, המשתלב עם הנוף לים ודק העץ של נמל ת"א.

השף אביב משה : "ביורדי הסירה מביאים את עולם המסעדנות לתחום האירועים, החל מההחלטה הייחודית לעצב מטבח פתוח שמכין את האוכל לעיני האורחים בזמן אמת כחלק מחווית האירוח, ועד לחומרי הגלם שמתקבלים ביום האירוע ואיתם מבשלים.
הכנת התפריט הינה לכל אירוע, שימוש בפרודוקטים מעולים, בחירת מנות וטעמים של מסעדת שף, יחס אישי ואוירה שמייצרת חוויה אחרת"..

ישי זלצר ונעמי אביב קיל, בעלי המקום: "ביורדי הסירה אנחנו מביאים קונספט חדשני המשלב בין אינטימיות ואיכויות של מסעדת שף, לצד מטבח פתוח שזה מה שרוב הקהל אוהב.
גולת הכותרת היא שאנחנו מציעים ומפעילים באירוע מספר מטבחים במקביל, לדוגמה:
מטבח דגים, מטבח יווני, מטבח טבעוני, סלטים, מטבח על האש ועוד. כל מטבח כזה מתנהל קפידה בהשגחת השף וכל מה שיוצא ממנו טרי וברמה מאוד אוד גבוהה, כך שבאירוע האורחים נהנים ממנות עם נגיעה ובניצוח שף מוביל בתחום.
כך מתקבל השילוב בין אלמנט המטבח הפתוח, שמאוד פופולאר,י לצד איכות אוכל והחוויה הקולינרית של מסעדת שף. המקום יודע ללבוש חליפה מותאמת אישית לבחירת הלקוח שבוחר את סגנונות המטבח שיוגשו באירוע שלו. יש פה כמה מסעדות, טעמים וסגנונות באירוע אחד. חוויה אמיתית".

מעצב הפנים מיכאל אזולאי האחראי על עיצוב המתחם החדש: "כל אזור "האקשן" של המטבח הוא גוש אחד רחב ידיים ומוקף קשתות מה שמקנה אוירה של חצר. זה חלק ממגמה עולמית בתחום האירועים בעקבות הקורונה, ליצור אוירה של התכנסות ואינטימיות בחלל גדולה. גוש של המטבח הפתוח מדגיש את העשייה והאסתטיקה כאילו אתה אוכל במסעדת שף.
המיקום מול הים נתן את הטון מבחינת צבעים וגם מבחינת הסטיילינג הים תיכוני בחלל הפנימי יצרנו קיר בוהו, קיר כחול עם דגים עליו, קיר בריקים שנותן תחושה של מבנה ומדגיש את האלמנט של האירוח בחצר. "
המקום הוא חלל המתפרס על שטח של למעלה מ 1,000 מ"ר ומכיל מקום לעד 500 אורחים בישיבה בימים כתיקונם. חלל החוץ, פונה אל הים, לעבר דק נמל תל אביב, כאשר בפנים, מתחם עצום רחב ידיים המעוצב כמעיין חצר עם קשתות ואלמנטים ים תיכוניים.
במקום מטבח פתוח, וגלרייה ממנה ניתן להשקיף על הרחבה, כמו גם חדר אירוח לאירועים קטנים, הרצאות והשקות.

יורדי הסירה, נמל ת"א,
אתר – פייסבוק: אינסטגרם: @yordei

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות