שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

חנות יינות וטעמים

נפתח סניף נוסף בת"א

חנות היין והאלכוהול "יינות וטועמים" מוכרת מאוד לנוסעים ליד תחנת הדלק, ברחוב ז'בוטינסקי 4, מול הבורסה ברמת גן. רבים עוצרים שם ומצטיידים בבקבוקים
אושר פרץ הגשים במקום את חלומו בעזרת משפחתו.
אתמול, התברר לי, מקרוב, שזה היה רק תחילתו של החלום. המשך החלום, והפעם בממדים גדולים יותר, היה בפתיחת סניף נוסף, יינות וטעמים בע"מ, ברחוב וייצמן 2 בתל אביב.

"אנחנו נוסעים הרבה לחו"ל ומקבלים שם השראה גדולה שעזרה לנו לפתוח חנות השונה מהרבה חנויות אחרות . כל ערב מ-6 עד 11 בלילה נפתח במקום בר יין. היינות המוצעים הם במחירי מדף בתוספת דמי חליצה 35 ₪ . יש בחנות, על המדפים, כ- 3,000 תוויות של יינות ומשקאות אלכוהולים. 800 יינות זמינים לשתייה בבר היין בכל רגע. גם יינות ישראלים מיקבי הבוטיק הנבחרים ביותר מוצעים לרכישה הביתה או ללגימה במקום." אמר לי אושר.
בחזית החנות יש רחבה מוצלת עם מקומות ישיבה בהם אפשר לשבת וליהנות, כך גם בתוך מתחם החנות. ויש גם שף, מטבח ואוכל.
עד 6 בערב יש במקום שרות עצמי אפשר לבחור בבופה של סלטים, נקניקים, גבינות וסנדביצים וגם קינוחים ועוגות טעימות. בערב המקום הופך לבעל שרות עם מלצרים ותפריט שף של מנות טאפס .
על המדפים הרבים נמצאים משקאות בטווח גדול של מחירים, מעשרות ₪ לבקבוק ועד לכמה אלפי ₪. יש גם בקבוקי יין קטנים המכילים שתי כוסות בלבד. פתרון נהדר לזוג, המגיע לנוח.

אושר מסכם: "זה המקום המתאים לחובבי היין וההנאה להגיע וללגום יין במחירים מאוד נמוכים, יחסית. מוצעים, כמובן, גם יינות בכוסות. כל יום מוצע תפריט יינות חדש , במחירים 29-49 ₪ לכוס.
לחיים ובהצלחה למשפחת פרץ.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות