שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

עינת סולטן מדווחת מיקב בראון

מותג היין לה מולינה שנולד מהקורונה

שמי עינת סולטן, יזמית ואשת שיווק. לה מולינה הינו מותג יין אותו הגיתי ויצרתי.
תמיד חלמתי על מוצר ומותג שלי. תקופת הקורונה חיברה אותי למי שאני באמת עם אהבה ליין, לחיים הטובים ולאושר הפשוט. כמו המון ישראלים מצאתי את עצמי ללא פרנסה. ערב אחד ישבתי ורקמתי את החלום.

נפגשתי עם דני ודינה בראון מהיקב המשפחתי הנושא את שמם (יקב בראון). המטרה הייתה למצוא את מה שיהיה היין שלי מתוך החביות שלהם. התחלנו במספר טעימות ואז אמרתי להם כי ליין שלי יהיה שם ייחודי. אחרי שחשבתי מספר ימים, השם שבחרתי היה לה מולינה.
מדוע? הבת שלי נקראת אלמה, ושם החיבה שלה מולינה. לה מולינה מרמז על יוקרה. קיים שוקולד איטלקי בשם זה וגם אתר סקי ספרדי. כך הכל התחיל. ישבתי עם המעצבת עדי על הסקיצות, וידעתי מיד שעיצוב התווית יהיה נשי, אלגנטי וסוחף.

הכול אמנם התחיל כתחביב, אבל לאט לאט התחביב הפך לרעיון ומיזם, ורצון לכבוש עוד יעדים. מותג היין נמכר כרגע בחנויות בוטיק. בעקבות הקשרים שלי בתחום השיווק יצרתי שיתופי פעולה עם הייטקזון, אל על, חבר אקסטרא ועוד. הרעיון הוא ליצור תחת השם לה מולינה עוד מוצרים ומוצגי יוקרה, ביין ובכלל.
למעשה אני עוסקת בשיווק, ביח"צ של המיזם, בתכנון – הכול. לגביי השמיים הם הגבול.
יין הוא אהבה גדולה שלי, והחלום הוא למכור את יינות לה מולינה בחו"ל. כרגע אני במשא ומתן בארה"ב, טייוואן, דובאי, שנחאי בסין,

יקב בראון בו מיוצר לה מולינה:
היקב, בבעלות דינה ודני בראון, ממוקם בכפר שמואל, בחצי הדרך בין תל-אביב לירושלים, קרוב לכבישים הראשיים 1, 6 ו-431, באזור סיידון גזר (שפלת יהודה), בו נטועים אלפי דונמים של כרמים. יינות היקב נקראים על שמות בנות המשפחה, והאני מאמין שלהם: "ליין כל כך הרבה איכויות, שאין צורך להתערב בפעילות המדויקת של הטבע".
היקב המייצר יין איכותי וטעים, כ- 12,000 בקבוקים לשנה, נעזר ביינן הבכיר אד זלצברג, שהיה שנים רבות היינן הראשי של יקב ברקן. כמובן שגם אני נהנית מהידע והניסיון שלו לשני (כרגע) יינות לה מולינה שלי.
יינות יקב בראון והיינות שלי הם בהכשר הרבנות המקומית גזר.


שני היינות שלי, אותם יצרנו עם דני ודינה בראון ואד זלצברג, הם:
לה מולינה מרלו 2019 – יין אדום יבש, עשוי מ-100% ענבי מרלו הגדלים בכרם בראון, באזור סיידון גזר. צבע סגול, ארומת פירות יער ונגיעות של ניחוח רימונים. טעמו מזכיר אוכמניות, שזיפים וצימוקים שחורים. ליין מבנה רך ועגול. זהו היין רענן וקליל מיינות המרלו המוכרים בשוק.
המחיר 89 ₪.
לה מולינה רוזה מרלו 2020 – יין רוזה יבש, עשוי מ-100% ענבי מרלו הגדלים בכרם בראון. ליין ארומה פירותית עדינה ומרקם רך. גוון ורדרד בהיר. טעמו קליל ומרענן, בעל סיומת עשירה מאוד ליין רוזה.
המחיר 80 ₪.

המוטו של היין הוא 'יש יין ויש לה מולינה' – יין ישמח לבב אנוש, ובמיוחד כשרוקמים אותו באהבה ואושר.
לחיים!

 

עינת סולטן עם אד זלצברג, היינן

 

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות