מהפכה בשוק הסוכריות ללא סוכר

05/08/2021
חברת 'נאוברנד' תשווק סדרת סוכריות קשות ללא סוכר המשך »

מידע מיח"צ:

חברת 'נאוברנד' מרחיבה את פעילותה בתחום מוצרי המזון ותשווק בישראל סדרת סוכריות קשות ללא סוכר של המותג: ZERO CANDIES מבית יצרן הסוכריות היווני LAVDAS.

סדרת הסוכריות החדשה כוללת שלושה טעמים חדשניים של תפוז, מנטה וחמאה, המיוצרים בטכנולוגיה המשלבת מילוי קרם שוקולד בלגי עשיר, הממלא את הפה בשני טעמים ומרקמים. זאת, לצד ארבעה טעמים נוספים: אייס בלו מרענן, תות חלבי, לימון עם ויטמין סי ואספרסו קרמי. כל הסוכריות בסדרה הן ללא סוכר!

הסוכריות מכילות תחליפי סוכר (ISOMALT וסטיביה), אינן מכילות חומרים משמרים ועומדות ברפורמת הסימון התזונתי בכמות הסוכר והשומן הנמוכה.

סוכריות ZERO CANDIES, מביאות בשורה חדשנית והזדמנות צריכה יום יומית לקטגוריית הסוכריות הקשות. הסדרת מגיעה באריזה קומפקטית, אלגנטית הנכנסת בקלות לכיס, תיק  וליד ידית ההילוכים במכונית.

את מהלך ההשקה ילווה קמפיין פרסום ארצי ברוח המותג ברשתות החברתיות, בדיגיטל ובנקודות המכירה. זאת בהשקעה מאסיבית, באמצעות משרד הפרסום דבי ורון, וזאת במטרה לעורר את שוק הסוכריות ללא סוכר, המוערך בכ-30 מיליון ₪ ולייצר הזדמנויות צריכה חדשות ויום יומיות.

רעות וקנין, מנכ"לית 'נאוברנד':"כחלק מתפיסת החברה ושאיפתה לעצב מחדש את שוק המזון בישראל, אנחנו מתרגשים להביא בשורה אמיתית לשוק הסוכריות הקשות. הפיתוח החדשני של הסוכריות, גם בהיבט של הטעם וגם בפן הטכני של עיצוב האריזה, ייצר אלטרנטיבה איכותית וישנה את הרגלי צריכת הסוכריות הקשות ללא סוכר בישראל".

ZERO CANDIES צילום אימג ארט חברת נאוברנד

את סדרת הסוכריות החדשה ניתן לרכוש בכל רשתות המזון והשיווק המובילות.
המוצר הוא בעל הכשר של בד"ץ וסטהיים, והרב רלב"ג חלב נכרי (למוצרים החלביים). המחיר הסופי יקבע בהתאם להחלטת הרשתות ומחירן ינוע בממוצע בין 7-8 שקלים לאריזה, המכילה 12 סוכריות.

 'נאוברנד' (2017) היא חברת יבוא צעירה וחדשנית, המנוהלת ע"י בכירים לשעבר בשוק המזון והקמעונאות, המשלבת מקצוענות בלתי מתפשרת לצד חדשנות, יוזמה, פיתוח מוצרים, ביסוס ובניית מותגים. לחברה ניסיון רב בעבודה עם חברות המזון המובילות בארץ ויצרנים מובילים מהעולם.

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *