שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

'קרחנה בירושלים'

החלקה על הקרח לכל המשפחה בתחנה הראשונה

ביוזמת עיריית ירושלים וחב' אריאל הוקם מתחם החלקה על הקרח 'קרחנה בירושלים' בתחנה הראשונה. המתחם שהובא במיוחד מאוסטריה בהשקעה של למעלה מ 4 מיליון שקלים משתרע על שטח של כ-750 מ"ר.
המתחם מצויד במשטח החלקה מקצועי ברמה גבוהה ובסטנדרטים בינלאומיים, מאובזר בציוד חדיש, עשוי קרח אמיתי המציע חוויית בילוי והנאה לטווח רחב של גילאים מגיל 5 ואילך.
לטובת הגיל הרך הובאו בובות בצורת פינגווינים וכלבי ים המאפשרים לילדים להחליק בביטחה.
השנה לראשונה יתקיימו במתחם שיעורי החלקה לילדים, חוגי החלקה לילדים, אירועים, מסיבות DJ אל תוך הלילה, ליין שישי צהרים ועוד.

לרשות המבקרים עומד צוות הדרכה מקצועי ומיומן. בנוסף, עומדים לרשות המבקרים עשרות זוגות של נעליים מותאמות להחלקה שנרכשו במיוחד על מנת לעמוד בביקוש הרב.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "הקיץ הזה יהיה שמח במיוחד, מלא בפעילויות, לכל הגילאים ולכלל הסגנונות. בחודשים האחרונים עמלנו על מגוון אירועים עבור תושבי ירושלים ומבקריה. אני מזמין את כולם להגיע וליהנות מהאירועים והפעילויות הרבים שהכנו. קיץ שמח לכולם!"
אורי מנחם מנכ"ל חברת אריאל: "מתחם ההחלקה החדש שנפתח היום מאפשר פעילות לכל בני המשפחה בכל הגילאים והרמות והוא ללא ספק אחת האטרקציות המצננות בעיר. לאחר שבילינו את הקיץ שעבר בבתים, זוהי הזדמנות מצוינת לנצל את הקיץ בפעילות מהנה לכל המשפחה. בנוסף, מוזמן הקהל הרחב להנות מבילוי משפחתי מגוון במתחם התחנה הראשונה".

קרחנה בירושלים בתחנה הראשונה – צילום ארנון בוסאני

'קרחנה בירושלים' – עד 31.8.2021 בין השעות 10:00-22:00
עלות: שעת החלקה 45 ₪ בהצגת כרטיס ירושלמי. מחיר מלא: 67 ₪ / שעתיים 100 ₪
כרטיסים מוזלים בוועדים השונים, בחברות האשראי ובמועדוני כוחות הביטחון,
הזמנת כרטיסים מראש באתר :     WWW.ICEJEURSALEM.COM
לקבלת פרטים נוספים, הזמנת כרטיסים לקבוצות ו/או שירות לקוחות ניתן להתקשר לטל 03-7772030 או להשאיר הודעת וואטסאפ וגם באי מייל :
icejerusalem@gmail.com
ההחלקה על הקרח מתאימה לילדים מגיל 5 ומעלה.
המתחם נגיש לעגלות וכסאות גלגלים כניסה אחרונה בשעה 21:00

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות